Wiosenny lookbook

Wiosenny lookbook PresKA

Wiosenne trendy coraz śmielej torują sobie miejsce na modowym piedestale. Powoli zapominamy o tym, co podyktowała zima i z radością czerpiemy nowości podpatrzone na wybiegach uznanych projektantów. Sklep internetowy PresKA również uległ wiosennym inspiracjom.

Ponadczasowy duet czerni z bielą był jednym z częściej pokazywanych barwnych miksów podczas prezentacji wiosenno-letnich kolekcji. Ten modowy evergreen niezmiennie zachwyca swą świeżością i uniwersalnością – jest doskonały w sytuacjach wymagających elegancji, ale także niezastąpiony w modzie casualowej. Równie istotne miejsce w kolorystyce nadciągających tendencji zajmują pastele. Jasne błękity, rozbielone szarości, mięta i pudrowy róż – miłośniczki dziewczęcej subtelności znajdą dla siebie morze inspiracji. Trzecim ważnym nurtem barwnym są wszelkie odcienie intensywnych niebieskości – począwszy od lekko złamanego gołębiego, przez kobalt, na granacie skończywszy.

Wiosenny lookbook polskiej marki PresKA oparty jest na kolorystycznych wytycznych wprost od wielkich wizjonerów mody. Świetne jakościowo tkaniny, doskonałe szycie i urzekająca prostota to najważniejsze cechy nowej kolekcji PresKI. Minimalistyczna forma zachwyci każdą fashionistkę, a najmodniejsza gama kolorów pozwoli stworzyć look, bazujący na najnowszych trendach.

Lookbook_preska_luty2014 (1)

Lookbook_preska_luty2014 (2)

Lookbook_preska_luty2014 (3)

Podziel się wiadomością:

Polecamy również