Wiktoria Karkosz Wiktoria Karkosz reprezentuje Polsk w konkursie MISS ECO TEEN

Wiktoria Karkosz reprezentuje Polskę w konkursie MISS ECO TEEN

Młoda rawiczanka Wiktoria Karkosz reprezentuje Polskę w konkursie MISS ECO TEEN.To konkurs piękności ale również promowanie eko.

Jak mówi Wiktoria ten konkurs składa się z wielu czynników, jakie mają wpływ na wynik Jury.15 % wynika z wyglądu kandydatki oraz zaprezentowania siebie w poszczególnych odsłonach stylizacji.Jedna z tych prezentacji pokazuje suknię ręcznie malowaną w maki zaprojektowaną przez Esterę Grabarczyk.

Uszyta została z białego lnu z zakładów lniarskich z Kamiennej Góry.Ważnym aspektem w tym konkursie jest promowanie znaczenia ratowania naszej planety. Bierzemy udział w akcjach ekologicznych,wykładach,promocji działań ekologicznych, udzielamy wywiadów na temat ekologi. Jak my jako kandydatki postrzegamy ten temat.Ten temat jest mi szczególnie bliski stąd branie udziału w takich akcjach na terenie Polski. To nie tylko blichtr i korona.Jednym z najciekawszych elementów tego konkursu jest to że jedną z kreacji trzeba wykonać z materiałów z odzysku.Moją wykonała własnoręcznie z resztek materiałów poprodukcyjnych Estera Grabarczyk. Projektantka poszła w barwy Polski.Suknia została wykonana ręcznie z ponad 1000 szt biało- czerwonych maków.

Dlatego Wiktoria na łamach naszego portalu zwraca się do państwa z prośbą o wsparcie. Oto ona:

„Witam państwa serdecznie!Nazywam się Wiktoria Karkosz. Zwracam się z prośbą o wsparcie mediów Obecnie znajduję się w Egipcie na światowym konkursie MISS ECO TEEN I mam zaszczyt reprezentować Polskę!
Potrzebuję wsparcia w postaci like, komentarzy, udostępnień mojego finałowego zdjęcia na Facebooku i instagramie MISS ECO TEEN INTERNATIONAL. Ważne jest również aby zarówno na Fb i Instagramie polubić tą stronę MISS ECO TEEN
Oto linki:
https://www.facebook.com/missecoteen/photos/a.433188730843028/576032153225351/?type=3
https://www.instagram.com/p/B5eoKNNH-I7/?igshid=1rf3g2ka60w88
Jury bierze pod uwagę wsparcie od swojego kraju do przyznania poszczególnych tytułów..Wierzę w moc rodaków.Niech i mnie niesie Wasze wsparcie.”

Dziękuję i pozdrawiam!
Miss Eco Teen Poland 2019,
Wiktoria Karkosz

Wiktoria Karkosz
Wiktoria Karkosz

zdjęcie użyczone

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link