MTV EMA 2013

Wiemy, kto pojawi się na czerwonym dywanie MTV EMA 2013!

MTV ogłosiło, że dwie pierwsze nagrody MTV EMA 2013 zostaną wręczone już na czerwonym dywanie. Nagrodę dla Artysty z Największą Liczbą Fanów wręczy raper i producent Dizzeee Rascal, który niedawno odwiedził Polskę i wystąpił na MTV EMA Pre-Party. Tegoroczny zwycięzca w kategorii Najlepszy Image także zostanie uhonorowany na czerwonym dywanie. Nominowanymi do tej statuetki są Harry Styles, Justin Timberlake, Lady Gaga, Rihanna oraz Rita Ora.

Relację z MTV EMA 2013 Red Carpet Show będą zdawać od godz. 20:00 znana stylistka i prowadząca program „Brzydkie kaczątka” w MTV Louise Roe i prezenterka MTV w Irlandii Laura Whitmore. W 60-minutowym MTV EMA 2013 Red Carpet Show widzowie będą mogli zobaczyć wywiady z największymi gwiazdami, w tym artystami występującymi tego wieczoru i wręczającymi nagrody.

Podczas gali statuetki wręczać będą m. in.: RJ Mitte, znany szerzej jako Walt Jr. z obsypanego nagrodami Breaking Bad, Jared Leto z 30 Seconds to Mars oraz Bridgit Mendler.

W wyścigu o statuetki MTV EMA 2013 prowadzą Justin Timberlake i Macklemore & Ryan Lewis z pięcioma nominacjami każdy. Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus i Robin Thicke są tuż za nimi, z czterema szansami na nagrodę. Taylor Swift, Bruno Mars, Green Day, Daft Punk, Rudimental, Icona Pop i One Direction walczą
o trzy. Artyści z dwiema nominacjami w różnych kategoriach to: Rihanna, Katy Perry, Eminem, Jay Z, Bastille, Imagine Dragons, The Killers, Paramore, Drake, Afrojack, Avicii, Calvin Harris i Iggy Azalea.

MTV EMA jest świętem muzyki, gdzie nagradzani są najgorętsi wykonawcy rozmaitych gatunków muzyki z całego świata. Fani mają niepowtarzalną okazję głosowania w różnych kategoriach MTV EMA na stronie www.mtvema.com lub na , m.in. w kategoriach Najlepszy Wokalista, Najlepszy Występ na Żywo i innych. Głosowanie trwa do 8 listopada, do godz. 11:59.

[nggallery id=5158]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również