Stylizacja 3 Wielkanoc w domu 8211 propozycje stylizacji

Wielkanoc w domu – propozycje stylizacji

Święta zbliżają się wielkimi krokami, czas więc pomyśleć o wielkanocnej stylizacji. Co prawda w tym roku rzeczywistość jest całkiem inna i stylizacje iście domowe, ale warto zachować odrobinę normalności. W tym sezonie obok wzorów i kolorów wśród trendów będzie królowała klasyka, uniwersalizm i ponadczasowość. Co wybrać? Podpowiadamy!

Styl marynistyczny to zawsze świetny wybór, a w końcu nie musisz się specjalnie szykować i robić zakupów, żeby świetnie wyglądać. Jesteśmy pewni, że w Twojej szafie znajdą się jakieś paski. Zestaw je z plisowaną spódnicą lub motywem falban i modny, wygodny look gotowy.

Stylizacja 1 Wielkanoc w domu 8211 propozycje stylizacji

Elegancja z połączeniem sportowym to zawsze modny i wygodny wybór nie tylko od święta, ale też na co dzień. Jeśli uwielbiasz spodnie, a na co dzień po domu chodzisz w dresach, to wybór jeansów będzie strzałem w dziesiątkę. Zresztą jeansy są zdecydowanie jednym z ulubionych elementów garderoby każdej z nas, prawda?

Stylizacja 2 Wielkanoc w domu 8211 propozycje stylizacji

Plisowane spódnice skradły nasze serca już od kilku sezonów, więc można je spotkać w każdej postaci. Metaliczne, klasyczne, kolorowe. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Taką spódnicę możesz zestawić z marynarką, sweterkiem czy bluzą. Taki look będzie bardzo wygodny. Modne siedzenie na kanapie teraz nabiera innego znaczenia. Więcej inspiracji znajdziecie na www.laredoute.com

Stylizacja 3 Wielkanoc w domu 8211 propozycje stylizacji

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link