wieczór mody

Wieczór pełen mody i pasji – wideo

Wtorkowy wieczór w Warszawie upłynął pod znakiem pasji do mody i dobrej muzyki. Wnętrza Pure Sky Clubu zapełniły się tłumem fanów Marka Kaliszuka i marki Pako Lorente – mecenasa wieczoru. To kolejny dowód na to, że moda i kultura idą w parze.

Wśród przybyłych mieliśmy okazję gościć Radosława Majdana, Przemka Cypryańskiego, Tomasza Ciachorowskiego, Rafała Mroczka, Jarosława Jakimowicza , DJ Adamusa czy Ryszarda Rembiszewskiego. Prócz osób znanych z pierwszych stron gazet nazwisko Kaliszuk przyciągnęło grono biznesmenów, dziennikarzy i stylistów.

Pako Lorente stara się tworzyć społeczność ludzi z pasją, ludzi którzy kochają życie, tańczą, śpiewają, uprawiają sporty, ale jednocześnie z wielkim sukcesem prowadzą swoje biznesy. To wszystko w otoczce dobrze skrojonych garniturów, koszul czy dobrej jakości dodatków.

Twórcy marki – Artur Magiera i Rafał Chrapkowicz spełniając swoje marzenia stawiają na takie wartości jak lojalność, kreatywność i profesjonalizm. Prócz muzyki, kultury, chętnie angażują się i wspierają różnego rodzaju sporty.

Koncert Marka Kaliszuka ambasadora marki PAKO LORENTE jest dowodem na to, że ludzie z pasją są w stanie osiągnąć wiele. Projekt muzyczny Kaliszuk & Mania in Songs stworzony został ze znakomitym pianistą jazzowym Piotrem Mania.

Markowi Kaliszukowi towarzyszyli muzycy: Piotr Mania – piano, Marcin Bożek – bas, Grzegorz Lewandowski – perkusja.

Wieczór uświetniła loteria wizytówkowa Partnerów eventu, którzy przekazali na nią cenne nagrody. Prowadzącym spotkanie był znany prezenter telewizyjny i kabareciarz Mariusz Kałamaga.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=5408]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również