New Look AW13 3 Wi cej blasku na karnawa

Więcej blasku na karnawał!

Kolekcja New Look na czas karnawału nawiązuje do estetyki hollywoodzkiego glamour lat 20. Z tego powodu wśród kolorów dominują klasyczna czerń i stonowane szarości, przełamane soczystymi odcieniami czerwieni.

Zwolenniczkom minimalizmu z pewnością przypadną do gustu zwiewne, czarne sukienki oraz długie spódnice z kuszącym rozcięciem. Z kolei kobiety ceniące sobie wygodę wybiorą kombinezon z głębokim dekoltem – w połączeniu z obcasami i elegancką torebką nabierze lekkości i szyku.

Cekiny stanowią kluczowy motyw kolekcji – zdobią zarówno topy, spódnice, jak i sukienki, których klasyczne formy świetnie współgrają z blaskiem i oryginalnością faktur. Wśród akcesoriów królują srebro i złoto. Trudno oderwać wzrok od fantazyjnych wzorów na kopertówkach: od mocnych geometrycznych form po delikatne wykończenie, przypominającą koronkę.

Dopełnieniem są miękkie sztuczne futerka – krótkie i doskonale wykończone, okażą się idealną alternatywą dla marynarki na czas karnawałowego szaleństwa. Wszystko zestawione razem składa się na oszałamiającą bogactwem form i faktur kolekcję, która w pełni oddaje ducha karnawału.

New Look AW13 1

New Look AW13 2

New Look AW13 3

New Look AW13 5

New Look AW13 6

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link