MJA 8944 Wicemiss Polonia Magda Swat wylecia a na wybory Miss Universe 2018

Wicemiss Polonia, Magda Swat wyleciała na wybory Miss Universe 2018

Wicemiss Polonia 2017, Magdalena Swat wyleciała na dwutygodniowe zgrupowanie konkursu Miss Universe 2018! Gala tych prestiżowych wyborów odbędzie się 17 grudnia w Bangkoku w Tajlandii. Nasza Miss przed wylotem zaprezentowała swoje kreacje na finałowe show!

Magdalena Swat ma 27 lat, pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego, ale od kilku lat mieszka w Warszawie. Skończyła studia na kierunku administracja. Od kilku lat pracuje jako modelka. Widzom dała się poznać w programach takich jak Top Model czy Project Runway.

Strój narodowy na Miss Universe

Strój narodowy zaprojektowała Klaudia Markiewicz. Strój powstał pod wpływem inspiracji tradycją i mitologią słowiańską, w szczególności występującej w niej postacią wodnej nimfy – rusałki. Na strój składa się biały kombinezon z białych trójwymiarowych cekinów oraz trenu z delikatnej, półtransparentnej tkaniny w ręcznie haftowane róże. Całość uzupełnia wianek z kwiatów oraz złote buty i biżuteria.

Suknia wieczorowa na finał Miss Universe

Suknię wieczorową na finał Miss Universe przygotowała projektantka Magdalena Prokop – Elgoriny z atelier Secret Angel. Jest to piękna, błyszcząca suknia w dwóch kolorach – złotym i zielonym. Suknia idealnie podkreśla atuty naszej Miss, a przy tym jest bardzo spektakularna i sceniczna i pięknie wygląda w ruchu, w trakcie prezentacji.

fot. Mateusz Jagielski

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link