Unnamed We udzia w konkursie i sta si inspiracj dla milion w Polek

Weź udział w konkursie i stań się inspiracją dla milionów Polek!

Czujesz się spełniona i szczęśliwa, a przez to piękna? Podziel się swoim entuzjazmem i stań się inspiracją dla innych kobiet. Zostań bohaterką niezwykłej książki, przewodnika dla nowoczesnych kobiet.

Philips, ekspert w dziedzinie kobiecej pielęgnacji, dobrze wie, że piękno jest w każdej z nas. Dlatego powołaliśmy specjalny projekt – by pomóc kobietom odnaleźć ich naturalne piękno, by odważyły się je dostrzec i pokochać siebie. Do tego niezwykłego projektu poszukujemy sześciu wyjątkowych kobiet, które są żywym przykładem na to, że każda z nas, niezależnie od wieku, typu urody może czuć się i być piękną kobietą.

Kogo szukamy?

Czujesz się spełnioną kobietą i jesteś świadoma swoich zalet? Realizujesz się na wielu polach, masz pasję, wiesz, czego chcesz i nie brakuje Ci energii, żeby realizować swoje cele? Kochasz siebie i szanujesz swoje ciało. Dbasz o nie, bo wiesz, że na to zasługuje, ale wiesz także, że uroda to nie wszystko. Być może nie zawsze tak było i to, jaka jesteś teraz, to efekt ciężkiej pracy.

Jeśli tak, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! Pragniemy, abyś stała się inspiracją dla innych, a Twoja historia pomogła kobietom odnaleźć własną wewnętrzną siłę i piękno. Jeśli masz pomiędzy 25 – 55 lat i chcesz podzielić się swoją historią z innymi kobietami, zgłoś się do konkursu na stronie www.philips.pl/smarterbeauty. Wystarczy, że wypełnisz formularz i powiesz nam, dlaczego to właśnie Ty mogłabyś być bohaterką naszej książki. A jeśli uważasz, że znasz kogoś, kto idealnie pasuje do tego opisu, możesz również zgłosić swoją mamę, siostrę czy przyjaciółkę! Czekamy na zgłoszenia wszystkich kobiet, które mogą zainspirować inne do pozytywnej zmiany, uwierzenia we własne siły i pokochania siebie !

6 wybranych Ambasadorek dołączy do Anny Dereszowskiej i weźmie udział w specjalnym projekcie, w efekcie którego powstanie książka przygotowana wspólnie z ekspertami kobiecego piękna, skierowana do wszystkich kobiet. Dodatkowo laureatki otrzymają cenne nagrody i będą miały okazję poznać ambasadorkę kategorii pielęgnacji kobiecej Philips – aktorkę Annę Dereszowską. Na zgłoszenia czekamy do 2 czerwca.

Zgłoszenia i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.philips.pl/smarterbeauty

ModaiJa poleca również:

Copy link