We ve Got passion for hair Glitter do wlosow Prezentacja kolekcji 6 8222 We ve Got passion for hair 8221 Glitter do w os w Prezentacja kolekcji

„We’ve Got passion for hair” Glitter do włosów. Prezentacja kolekcji

W warszawskim centrum handlowym Sadyba Best Mall odbyła się prezentacja nowej kolekcji Glitter. Tym razem to nie biżuteria szwedzkiej marki była tematem spotkania, ale kolekcja wyjątkowych produktów do włosów. Glitter udowadnia nią, że dopracowany kok, idealne upięcie, fryzura w stylu boho, romantyczne uczesanie w stylu lat dwudziestych czy szykowny kok francuski są równie proste, co zmiana stroju czy dobór nowych dodatków.

Za sprawą kilku produktów Glitter bajeczną fryzurę zrobisz w okamgnieniu. Wypełniacze do koków nadają uczesaniu objętości, a lasso pomaga uzyskać artystyczny nieład w najlepszym wydaniu w czasie krótszym niż minuta. Treska ze sztucznych włosów sprawi, że będziesz wyglądać oszałamiająco. Zmiana stylu w zależności od okoliczności i nastroju jeszcze nigdy nie była tak łatwa.

Kolekcja Glitter to ponad 100 dodatków do włosów i całe mnóstwo możliwości. Kilkanaście z nich zaprezentowała na czwartkowym spotkaniu Sylwia Kiliś, uznana w branży mody stylistka fryzur.

[nggallery id=3329]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link