„PROJEKTANCI NA START”

Walka o półfinał w programie „PROJEKTANCI NA START”

Podsumowanie dotychczasowej obecności w programie, indywidualne rozmowy z jurorami i stworzenie kreacji dla wyjątkowej modelki – oto co czeka czwórkę finalistów w najbliższym, dziesiątym odcinku talent show „Projektanci na start”. Tym razem nie będą szukać inspiracji w pracy innych projektantów, czy przygotowywać ściśle określonej sylwetki. Młodzi twórcy muszą wyrazić siebie poprzez unikalne, autorskie wizje strojów. W dodatku będą też poddani ocenie wyjątkowej modelki. Kto zaprezentuje się z najlepszej strony i uwiedzie jurorów? Dowiemy się już w środę 1 stycznia o godz. 22.00.

W ubiegłym tygodniu uczestnicy programu „Projektanci na start” spotkali się w pracowni z Bartkiem Michalcem, twórcą i głównym projektantem marki ZUO CORP. Wyzwaniem, które przed nimi postawił, było zaprojektowanie klasycznego biurowego zestawu składającego się ze spódnicy i żakietu, w zupełnie nieszablonowej formie. Po tej konkurencji z widzami, jurorami i innymi uczestnikami pożegnać musiał się ambitny Kamil Sobczyk, który wrócił do swojej pracowni w rodzinnych Katowicach. Aneta Kręglicka, Mona Kinal i Marek Straszewski byli wyraźnie wzruszeni, ponieważ Kamil wyrastał na jednego z faworytów „Projektantów na start”, także w oczach innych finalistów.

W najbliższym odcinku czwórka pozostałych uczestników w walce o udział w półfinale zmierzy się jednak z równie trudnym wyzwaniem – własnym talentem i kreatywnością.

Po emocjach związanych z wymagającymi zadaniami przydzielanymi i  nadzorowanymi przez najlepszych polskich projektantów mody, w tym odcinku postanowiliśmy sprawdzić, co gra w duszach naszych finalistów. Tym razem zadanie jest bardzo osobiste, ale jego wynik zdecyduje o tym, kto znajdzie się o krok od finału. Poprzednie odcinki „Projektantów na start” pokazały, że widzowie mogą spodziewać się na wybiegu naprawdę ciekawych i różnorodnych kreacji. Poza tym zarówno na widzów, jak i na projektantów, czeka mała niespodzianka… – mówi Magdalena Strobel, dyrektor marketingu FOX International Channels Poland.

Uczestnicy programu wreszcie będą mogli pokazać widzom i jurorom swoje prawdziwe „ja”. Praca w Centrum Promocji Mody idzie pełną parą, mimo zmęczenia i ogromnej presji czasu, która towarzyszy projektantom od początku pobytu w Łodzi. Każdy z nich będzie próbował zaprezentować się jak najlepiej i pokazać wszystkim jaki naprawdę jest jego styl. Pomagać im będzie jak zawsze Marcelina Zawadzka, która odegra dodatkowo inną niż zwykle rolę. Czy uczestnicy dobrze wykorzystają czas w pracowni i spełnią wielkie oczekiwania jurorów? Widzowie przekonają się już w najbliższą środę.

10. odcinek programu „Projektanci na start” zostanie wyemitowany w środę, 1 stycznia br. o godzinie 22.00 na antenie kanału FOX Life.

Fot 3 Projektanci na start_odcinek 10

Fot 2 Projektanci na start_odcinek 10

Fot 1 Projektanci na start_odcinek 10

Podziel się wiadomością:

Polecamy również