Untitled 8404 W tym roku lato b dzie mia o malinowy smak Polskie gwiazdy powita y sezon letni z wyj tkow nowo ci od Raffaello

W tym roku lato będzie miało malinowy smak! Polskie gwiazdy powitały sezon letni z wyjątkową nowością od Raffaello

Nareszcie możemy cieszyć się pięknym słońcem, długimi ciepłymi wieczorami i radosną aurą lata. Do świętowania rozpoczęcia letniego sezonu, jak co roku, polskie gwiazdy zaprosiła marka Raffaello. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce 27 czerwca w pałacu królewskim w Wilanowie, a tematem przewodnim tegorocznej edycji Inauguracji Lata była malina. Ten szczególny motyw nawiązuje do limitowanej edycji Raffaello o smaku maliny.

Raffaello już po raz siódmy zaprosiło znanych gości na wspólną inaugurację sezonu letniego. Wydarzenie, jak co roku, miało miejsce w niepowtarzalnej scenerii Pałacu w Wilanowie, która tego wieczoru nabrała jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Piękne kwiaty, delikatne światła i zachwycające dekoracje utrzymane w malinowej tonacji, pozwoliły zaproszonym gościom poczuć słodki smak lata, nawiązując jednocześnie do motywu przewodniego wydarzenia jakim była aromatyczna malina.

W Pałacu w Wilanowie Raffaello gościło wielu wyjątkowych gości, którzy z przyjemnością celebrowali rozpoczęcie sezonu letniego wspólnie z marką.

Inauguracja lata z Raffaello to już tradycja, w której z radością biorę udział kolejny raz. To wielka przyjemność móc celebrować rozpoczęcie sezonu letniego w tak pięknym miejscu. – dodała Karolina Ferenstein-Kraśko, celebrująca to wydarzenie wspólnie z mężem, Piotrem Kraśko.

Powitanie lata z Raffaello to wydarzenie, na które czekałam. Wyjątkowa atmosfera i zachwycająca sceneria sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w mojej pamięci.– powiedziała Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka telewizyjna

Pałac w Wilanowie odwiedzili tego wieczoru także: Grażyna Wolszczak, Agata i Piotr Rubik, i Justyna Nagłowska wraz z Borysem Szycem, Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem. Wydarzenie, tak jak w poprzednim roku, poprowadził znakomity duet Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak. Wieczór uświetniła oprawa muzyczna, o którą zadbali Mika Urbaniak i Victor Davies z gościnnym udziałem Urszuli Dudziak, nadając wydarzeniu wyjątkowego klimatu.

To był wieczór pełen subtelnej słodyczy i ciepła. Wyjątkowa atmosfera, pięknie zaaranżowana sceneria i malinowa nowość od Raffaello pozwoliły wszystkim gościom w pełni poczuć smak tegorocznego lata!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link