Animal3 W wiecie mody kr luje wz r zwierz cy Animal Print od Molton

W świecie mody króluje wzór zwierzęcy. Animal Print od Molton.

Trwa kolejny sezon kiedy w świecie mody króluje wzór zwierzęcy. Jak mogliśmy się przekonać skradł on serca wielu kobiet. Panterka, cętki, wąż – oddzielnie czy razem, jaki zestaw Ty byś wybrała? Zobacz jakie połączenia tych wzorów z klasyką przygotowała marka Molton.

Molton – polska marka z wieloletnim doświadczeniem, zna doskonale potrzeby swoich klientek. Mimo klasycznej elegancji, która definiuje filozofię marki, co sezon możemy zobaczyć modele niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Połącz klasykę z must have sezonu

Koszula w wężowy print świetnie sprawdzi się w połączeniu z białą ołówkową spódnicą, która podkreśli kobiece kształty. Tym zestawem udowodnisz, że jesteś prawdziwą kobietą mody- 2 trendy w jednym: white look oraz animal print. Oby tak dalej!

Gdy chcesz postawić na bezpieczną, klasyczną stylizację, dodaj do niej buty w wężowy wzór lub torebkę, a na pewno będziesz świetnie wyglądać.

Zgodnie z trendem Animal Print

Jeśli naprawdę chcesz podążać za trendami i całkowicie wczuć się w ten trend- załóż sukienkę w zwierzęcy wzór. Swoją stylizację uzupełnij odpowiednimi dodatkami i biżuterią. Ten zestaw zagwarantuje Ci modowy sukces.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link