sztuczne futra

Vegan Fur – sztuczne futra w nowej odsłonie

Futra od zawsze uchodziły za taki element garderoby, który dodaje elegancji, nonszalancji, a także ekstrawagancji wszystkim stylizacjom. Choć na początku nie budziły większych kontrowersji, z biegiem czasu i proporcjonalnie do wzrostu popularności ekologicznego stylu życia, zaczęły być mocno krytykowane.

Dlatego od kilku lat większość projektantów promuje głównie sztuczne futra. Nowa kolekcja szwedzkiej marki NA-KD VEGAN FUR, wykonana jest w całości z ekologicznych futer.

Wystarczy tylko spojrzeć na modę uliczną, aby zauważyć, że sztuczne, najlepiej bogato zdobione i widoczne z daleka futro to niezbędny element stylizacji w jesienno- zimowym sezonie. Dlatego w nowej kolekcji marka NA-KD stara się pokazać naprawdę różnorodne fasony, rozmaite wersje kolorystyczne oraz różne faktury.

W VEGAN FUR zdecydowanie królują głębokie, jesienne kolory – bordo, cynamonowy, błękitny oraz wszelkie odcienie zieleni. Taka niezliczona ilość barw jest kolejnym plusem sztucznych futer. Nie zabrakło również panterki, która jest teraz mocnym trendem.

Bez względu na to, czy wybierzecie krótki fason, wersję do połowy uda, czy długą aż do ziemi, z pewnością uzyskacie nonszalancki efekt.

www.na-kd.com

Podziel się wiadomością:

Polecamy również