HO19 RHUDE BoldNi RacingRed Lifestyle2 Vans x RHUDE sk adaj ho d po udniowej Kalifornii z modelem but w Bold NI

Vans x RHUDE składają hołd południowej Kalifornii z modelem butów Bold NI

Kolekcja Vans x RHUDE będzie dostępna w sklepach w październiku i listopadzie

Tej jesieni Vans podejmuje współpracę z luksusową marką streetwearową RHUDE, i wypuszcza składającą się z 3 modeli kolekcję butów, będącą ukłonem w stronę ukochanego dziedzictwa tych dwóch kalifornijskich marek. Czerpiąc z archiwów Vans, RHUDE przywraca wzór Vans California Plate na inspirowanym stylem retro modelu BOLD NI. Kolekcja kapsułowa Vans x RHUDE będzie dostępna w październiku i listopadzie w wybranych sklepach stacjonarnych Vans oraz na stronie rh-ude.com.

 RHUDE reinterpretuje printy Vans California Plate Prints, przedstawiając je w 3 nowych odsłonach odnoszących się do historycznych tablic rejestracyjnych „The Golden State”. Pierwszy drop kolekcji Vans x RHUDE Bold NI pojawi się 26 października i będzie prezentował tablice z dekady w której powstała marka Vans. Wprowadzona na rynek w 1963 r. czarna, kalifornijska tablica pierwotnie posiadała złote cyfry i wytłoczone logo Kalifornii. RHUDE łączy ten design z grafikami inspirowanymi logo Vans flying-V, które znalazło się na listwie pod czarnymi, zamszowymi cholewkami. Drugi model wyróżnia się klasyczną, niebieską tablicą, po raz pierwszy wprowadzoną w 1969 r., posiada niebieskie, zamszowe cholewki i odpowiadające im niebieskie logo RHUDE. Trzeci, ostatni model i tym samym drop kolekcji kapsułowej Vans x RHUDE trafi do sklepów 26 listopada i znajdą się w nim buty w kolorze racing red wykonane z zamszu, z motywem tablicy rejestracyjnej California Sun z 1982 r. nadrukowanej na bocznej listwie.

 Dorastanie w otoczeniu sceny skate w Los Angeles sprawiło, że współpraca z Vans była dla nas w RHUDE surrealistyczną chwilą” – powiedział Rhuigi Villaseñor, Design Director marki RHUDE. Vans posiada wyjątkową historię i związek z kulturą młodzieżową, dlatego tak bardzo ekscytowałem się przekraczaniem tych kreatywnych granic dzięki naszej współpracy. Z punktu widzenia designu kolorystyka, którą wybrałem, jest hołdem dla mojej miłości do kultowych, klasycznych samochodów – niebieski reprezentuje Mercedesa 280 SL, czerwony – Ferrari 275, a czarny – Porsche Carrera.

 Każdy z modeli Bold NI posiada odświeżony, kultowy pasek Sidestripe wykonany z białej skóry, wkładkę UltraCush Lite dla większego komfortu i specjalną podeszwę waflową z nadrukiem szachownicy. Kolekcja Vans x RHUDE będzie dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych oraz online na rh-ude.com w dniach 26 października i 23 listopada. Odwiedź Vans.com/rhude, aby dowiedzieć się więcej.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link