Bottega veneta Uwaga Bottega Veneta w a nie wprowadzi a na rynek w 100 biodegradowalny but

Uwaga! Bottega Veneta właśnie wprowadziła na rynek w 100% biodegradowalny but!

Trzymajcie się mocno miłośnicy luksusowej mody i zrównoważonej mody! Marka Bottega Veneta właśnie wprowadziła na rynek w 100% biodegradowalny but!

Luksusowa i odpowiedzialna społecznie w jednym? Tak, to możliwe, czego najlepszym dowodem nowy model butów słynnej marki Bottega Veneta. Na wczorajszym pokazie mody w ramach Milano Fashion Week odbyła się premiera biodegradowalnego buta Maison.

Nowe buty Bottega są w całości wykonane z biodegradowalnego w 100% materiału. Na dodatek jest to model uniseks, żadna z płci nie będzie zatem pokrzywdzona. Jedyne, co może trochę razić (mnie razi na pewno), to masywny kształt, mocno przypominający chodaki. Dość ekscentryczna nowość, jak na eleganckie linie charakterystyczne Bottega Veneta.

Biodegradowalny but Maison dostępny jest w różnych kolorach, w tym brązowym, neonowozielonym i w odcieniu gorącego różu. Podczas pokazu udowodniono, że mimo wszystko ten masywny but da się pięknie połączyć z różnymi sylwetkami i stylami. A to pokazano go jako dopełnienie kamizelki do kolan w charakterystycznym dla marki splocie intreccio marki, z dopasowanym golfem i czarnymi spodniami, a to w odważnej stylizacji, gdzie błyszcząco różowy but był dopełnieniem dla dopasowanej sukienki lub w zestawieniu neonowej żółci z czarnym trenczem i kremowymi spodniami.

aka

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link