Natalia Jaroszewska 2fot Andrzej Marchwinski3 Urodzinowy pokaz marki JAROSZEWSKA

Urodzinowy pokaz marki JAROSZEWSKA

Panorama Warszawy nocą, muzyka na żywo, tłumy gwiazd, mediów i klientek – w takiej scenerii Natalia Jaroszewska świętowała dziesięciolecie swojej marki. We wtorkowy wieczór w Warszawie, odbył się jubileuszowy pokaz kolekcji Jaroszewska. Na wybiegu obok modelek pokazały się zaprzyjaźnione z projektantką gwiazdy – Daria Widawska, Anna Czartoryska, Ola Kisio i Anna Bosak.

Styl Natalii Jaroszewskiej określany jest jako „200% kobiecości”. Taka jest też urodzinowa kolekcja projektantki – miejska, lekka, bezpretensjonalna, do noszenia na co dzień i wielkie wyjście. W kolekcji pojawiają się charakterystyczne skórzane żakiety, inspirowane krojem bryczesów spodnie oraz sukienki z jedwabiu w długości mini i maksi. Monochrom pierwszej części kolekcji został przełamany przez motyw orchidei drukowanej na jedwabiu przewijający się w finałowej części pokazu. W kolekcji dominuje przełamana biel, pudrowe beże, rozmyta czerń, odcienie brązu. Miejski klimat kolekcji doskonale podkreślił make-up wykreowany przez MAC Cosmetics oraz stylizacja fryzur przez Macieja Wróblewskiego.

Pokaz odbył się na ostatnim piętrze domu mody VitkAc. Goście wydarzenia mogli podziwiać nocną panoramę Warszawy, która była tłem wybiegu. Niezwykły koncert wieloletniej przyjaciółki projektantki – Natalii Przybysz – zapewnił magiczny klimat. Goście pokazu mieli okazję posłuchać utworów z najnowszej płyty wokalistki. W finale Natu po raz pierwszy w wykonaniu solowym zaśpiewała przebój grupy „Sistars” – „Inspirations”.

Po pokazie na urodzinowe afterparty zaprosiła marka Malibu, która zainspirowała cukierników restauracji Koncept 13 do przygotowania niezwykłego tortu o smaku marakui i kokosa. O gości pokazu zadbała również Cisowianka Perlage, która konsekwentnie wspiera najważniejsze polskie wydarzenia modowe.

Gośćmi pokazu byli m.in. Aleksandra Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Agnieszka Dygant, Katarzyna Cichopek, Ada Fijał, Odeta Moro-Figurska, Anna Samusionek, Magdalena Steczkowska.

[nggallery id=2503]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link