Urban Christmas Festival

Urban Christmas Festival już za 2 dni!

Urban Christmas Festival to kolejna edycja Urban Festivalu, który tworzymy z pasji do mody i świetnego jedzenia jak i szeroko pojętych kreatywnych atrakcji.
Podczas tegorocznej edycji:  6 GRUDNIA w ART_ INKUBATORZE W ŁODZI – powstaną strefy:

FOOD– gdzie spróbować będzie można pyszności od łódzkich restauratorów,napić się grzanego cydru jak i zjeść coś gorącego z food trucka.

FASHION ZONE to czywiście strefa dedykowana młodym projektantom, których pasja do tworzenia unikalnych produktów jest zdecydowanie zaraźliwa. W tym roku pojawi się ponad 100 polskich młodych marek, które zaprezentują kolekcje zimowe, zaproponują stylizacje świąteczne i podpowiedzą jak dobrze wyglądać w mrozy.

HANDCRAFT ZONE to miejsce gdzie twórcy rękodzieła podziela sie z nami tajnikami swojej profesji, a każdy będzie mógł u nich nabyć coś oryginalnego. Ważne jest również to, że wielu wystawców handcraft będzie organizowała warsztaty podczas targów- nie dość, że samemu będzie można wykonać coś specjalnego to będzie można to też zabrać do domu lub już na targach obdarować bliskich.

Dla najmłodszych odwiedzających Art_Inkubator zamieni się w miejsce gdzie będą mogli posłuchać bajek, spróbować swoich sił w ozdabaniu bombek, zrobic sobie zdjęcie z mikołajem, ozdobić ciasteczka na choinkę, jednym zdaniem niezapomniane wspomnienia gwarantowane.

Do tego wszystkiego każdą rzecz jaką zakupicie na festivalu będziecie mogli zapakować u nas na prezent zupełnie za darmo.

Przygotowaliśmy MASĘ świątecznych warsztatów i atrakcji: http://www.urban-festival.pl/warsztaty   Serdecznie zapraszamy do dokonywania zgłoszeń na kontakt@urban-festival.pl

Różnorodność wystawców jak i produktów, które zaprezentują sprawi, że zakup prezentów Mikołajkowych i tych Gwiazdkowych okaże się tym razem banalnie prosty. Uciekając przed nieznośną atmosferą w centrach handlowych, unikając ryzyka, że kupi się to co wszyscy , proponujemy Wam rozwiązanie idealne na spędzenie Mikołajek w pięknej scenerii Art Inkubatora w Łodzi.

Zapraszamy do dołączania do nas na facebooku: https://www.facebook.com/events/755040887895817/

Oraz na naszą stronę internetową:  ww.urban-festival.pl

Dla wystawców przygotowaliśmy także fantastyczne promocje i vouchery do wykorzystania .

Nasz portal objął patronat nad tym wydarzeniem.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link