Festiwal2 Uliczna moda inspirowana wielkimi festiwalami

Uliczna moda inspirowana wielkimi festiwalami

Chcesz zatrzymać na dłużej gorący, festiwalowy klimat? Podpowiadamy, jak to zrobić! Wystarczy dobrać odpowiednią stylizację i już możesz poczuć się jak gwiazda Coachella, nawet w wielkomiejskiej dżungli.

Słynny festiwal muzyczno-artystyczny Coachella, którzy jest jednocześnie wielkim targowiskiem mody i trendów, już za nami. Ale nie on ejden wyznacza trendy i lansuje tzw. festiwalową modę. Wiosna i lato to przecież czas niezliczonych imprez muzycznych, artystycznych odbywających się głównie pod chmurką.

Moda i muzyka flirtują ze sobą od zawsze, a ich szalone nieraz połączenia dają równie szalone i nieograniczone możliwości na wyrażenie tego, co nie tylko na festiwalach, ale i nam w duszy gra.

W tym sezonie na scenie królują stylizacje inspirowane minionymi dekadami. To głównie moda z lat 70., 80. i 90. XX wieku na czele. Do tego dodajemy szczpytę klimatów boho i etno, w eklektycznym stylu.

Sprawdź, która z naszych propozycji pasuje do Twojej wakacyjnej, festiwalowej osobowości?

 

Festiwal1 Uliczna moda inspirowana wielkimi festiwalami Festiwal2 Uliczna moda inspirowana wielkimi festiwalami Festiwal3 Uliczna moda inspirowana wielkimi festiwalami Festiwal4 Uliczna moda inspirowana wielkimi festiwalami Festiwal5 Uliczna moda inspirowana wielkimi festiwalami

026b2573d05554046ad2f912c62f9b45bf8a204f Uliczna moda inspirowana wielkimi festiwalami

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link