SERUM DO BIUSTU

UJĘDRNIAJĄCE SERUM DO BIUSTU

Dermapharm Slim BIUST Total push-upDermapharmTM Slim EXTREME 4D

TOTAL push-up EFFECT UJĘDRNIAJĄCE SERUM DO BIUSTU

SMART BODY LOOK EXPERTTM EVELINE COSMETICS

KURACJA POWIĘKSZAJĄCA I MODELUJĄCA

  • powiększa biust nawet o jeden rozmiar

  • poprawia kształt

  • minimalizuje rozstępy

  • działa do 24h

Inteligentna technologia SMART BODY LOOK EXPERT™ gwarantuje natychmiastową, ukierunkowaną poprawę wyglądu i kondycji skóry.

Ujędrniające serum do biustu modeluje, podtrzymuje i ujędrnia biust. Ma wyjątkowo silne działanie wypełniające, porównywalne do profesjonalnego zabiegu kosmetycznego. Wzmacnia skórę i poprawia kształt piersi. Innowacyjna formuła, bogata w wyselekcjonowane składniki czynne, aktywuje odbudowę włókien elastyny i kolagenu, wzmacnia strukturę skóry biustu i dekoltu, redukuje rozstępy oraz zapobiega ich powstawaniu. Serum zapewnia widoczny efekt ujędrnienia, napięcia i wygładzenia skóry po znacznej utracie masy ciała, po okresie ciąży i laktacji oraz w wyniku naturalnych procesów starzenia się skóry.

Cena: 150 ml ok. 25 zł

Sposób użycia: codziennie rano i wieczorem niewielką ilość preparatu nanieść na dłonie, po czym delikatnie rozprowadzić okrężnymi ruchami od podstaw piersi ku górze. Pierwsze rezultaty widoczne są po ok. 3-4 tygodniach regularnego stosowania. Nie stosować podczas ciąży i w okresie karmienia. Masaż przy użyciu serum jest doskonałą okazją do samokontroli, ważnej przy profilaktyce chorób piersi.

INNOWACYJNE SKŁADNIKI AKTYWNE

Volufiline™ stymuluje powstawanie adipocytów, powodując widoczny przyrost objętości biustu i poprawę ich kształtu.

bioHYALURON COMPLEX™ bogaty w kwas hialuronowy działa jak „molekularna gąbka”, maksymalnie nawilżając i wygładzając skórę. Jego łańcuchowa struktura, przeplatając przestrzenie między włóknami kolagenu, wzmacnia „naturalny biustonosz”, nadaje piersiom młodzieńczą jędrność i sprężystość.

Centella asiatica przyspiesza metabolizm komórkowy, wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia mikrokrążenie, dzięki temu biust staje się pełniejszy i bardziej kształtny.

Algi laminaria wzmacniają strukturę szkieletu skóry.

Acacia collagen tworzy na skórze niewidzialną mikrosiateczkę liftingującą i podtrzymującą biust. Modeluje linię biustu i daje natychmiastowy efekt „push-up”.

Kofeina pobudza mikrokrążenie, detoksykuje, przyspiesza metabolizm komórkowy w skórze, jednocześnie zwiększając jej sprężystość i jędrność.

PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE

Podziel się wiadomością:

Polecamy również