Ilona Felicjańska w teledysku "White Rain" UFly /materiały promocyjne

UFly i Ilona Felicjańska w teledysku!

Miłość, która zawładnęła sercem i umysłem mężczyzny, chociaż tak naprawdę nigdy jej nie było – o tym opowiada utwór z drugiego singla poznańskiej formacji UFly. 
Na planie teledysku z uznanymi w Europie i Polsce muzykami UFly spotkała się legenda polskiego modelingu – Ilona Felicjańska. To ona zawładnęła umysłem i sercem głównego bohatera wcielając się w obiekt jego nieodwzajemnionej namiętności. Patrząc na zdjęcia trudno się temu dziwić.
„White Rain” i „Eclipse” to utwory zapowiadające płytę na którą poczekamy jeszcze do wiosny 2014. Warto zaznaczyć że pierwszy singiel szturmem zdobył serca słuchaczy i antenę wielu stacji radiowych w całej Polsce. W kultowym zestawieniu radia Eska Rock NRD zajął trzecie miejsce – co jasno pokazuję miejsce UFly w czołówce polskich twórców muzyki.
Dla tych, którzy znają zespół nie jest to dziwne, uznanie na scenach polskich i europejskich kapela zdobywa od dawna, ale w 2012 roku muzycy postanowili odświeżyć brzmienie a razem z nim zmienili nazwę z UnderGround Fly na UFly. Ta zmiana okazała się bardzo trafiona i zaowocowała wspólnym koncertem zespołu ze światową gwiazdą Alicia Keys, która osobiście wybrała UFly jako support swojego jedynego koncertu w Polsce.
Muzyka Ufly jest określana jako „nieślubne dziecko Depech Mode i U2”.

W sieci dostępna jest również wersja video lyrics utworu White Rain – http://www.youtube.com/watch?v=F12oxzLbhPo

Więcej o zespole na oficjalnych stronach:
www.ufly.eu
www.facebook.com/uflyofficial

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Ilona Felicjańska w teledysku "White Rain" UFly /materiały promocyjne
Ilona Felicjańska w teledysku „White Rain” UFly /materiały promocyjne

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również