Alibadi 2 Czy ubraniami mo na si bawi

Czy ubraniami można się bawić?

Czasami każdy z nas ma ochotę poszaleć i ubrać się inaczej niż zwykle. Jednak boimy się kupić bardziej odważny t-shirt czy bluzę, w kolorystyce innej niż jesteśmy przyzwyczajeni do tego na co dzień. Odpowiedzią na te problemy jest oferta nowo powstającej marki odzieżowej AliBadi.

Czym różnić się będzie od tysięcy marek już obecnych na polskim rynku?

Dodatkami!!! A dokładniej możliwością wymiany kieszonek, wnętrza kaptura itp. Elementy te będą przyczepiane na napy lub suwaki.

Dodatki będzie można wybrać z kilkudziesięciu materiałów. Rozwiązanie takie umożliwia prostą zmianę wyglądu t-shirta czy spodni. Na co dzień stonowany wygląd, szybką zmianą dodatków np. na neonowe lub w cekiny, można diametralnie zmienić.

Przy okazji możemy zobaczyć, w jakiej kolorystyce wyglądamy dobrze, nie wydając fortuny.

Dodatki do ubrań AliBadi można będzie kupić w dowolnym momencie. Pierwszy zestaw jest gratis.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zamówienia dodatków, z materiału który sami zaprojektujemy. Może to być ciekawy pomysł na np. prezent. Można zrobić materiał z podpisami wszystkich przyjaciół jubilata.

AliBadi to ciekawy pomysł dla każdego. Zarówno dla osób, które boją się nowości, a chciałyby spróbować, jak i dla tych co uwielbiają poszaleć.

Ubrania AliBadi będą dostępne w grudniu 2014.

Już teraz można je zamówić biorąc udział w specyficznej formie przedsprzedaży na stronie:

https://wspieram.to/2695-pierwsza-kolekcja-alibadi.html

 

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

logo[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link