Ubrania z jedwabiu Ubrania z jedwabiu czy naprawd wiesz o nich wszystko

Ubrania z jedwabiu -czy naprawdę wiesz o nich wszystko?

Jedwab to delikatnie połyskujący, lekki materiał. Charakteryzuje się niezwykłą jakości. Utożsamia się go z wytwornym stylem oraz luksusem. Jest miękki i subtelny dla ciała, miły w dotyku i nie wywołuje alergii na skórze.

Jedwabna historia

Jedwab w modzie został wykorzystywany już kilka tysięcy lat temu. Ubrania z jedwabiu zwykle tworzone są w postaci sukienek typu slip dress, zwiewnych koszul, topów czy spodni, które szturmem podbijają serca trendsetterek.

Odpowiednia pielęgnacja ubrań z jedwabiu

Sekretem świetnie prezentującej się garderoby z jedwabiu jest jej pielęgnacja. Idealnie, gdy jedwabne ubrania będą prane chemicznie lub ręcznie, w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Prasowanie zaleca się, gdy materiał jeszcze dobrze nie wyschnie i koniecznie po lewej stronie. Podczas noszenia należy pamiętać, aby jedwabiu nie pryskać dezodorantem czy perfumami, które mogłyby zostawić plamy.

Ubrania z jedwabiu w wydaniu marki Oh!Zuza

Oh!Zuza to polska firma slow fashion, która w swoich kolekcjach prezentuje ubrania homewear z liniami typu premium. Wśród nich są lekkie, mleczne, burgundowe i atramentowe koszule, zwiewne spodnie, topy z koronką czy srebrzyste t-shirty oraz połyskujące sukienki-halki.

Zobacz również: Oh!Zuza na ModaiJa

Oh!Zuza
Idea: Ekscytacja, namiętność i prowokacyjny urok – marka Oh!Zuza na nowo definiuje kobiecą zmysłowość. ,,Oh!Zuza to nowoczesne, pełne spontaniczności i sensualnego wdzięku projekty. Dedykowane kobietom, które nie boją mówić się o sobie, inspirują siebie wzajemnie i kochają swoje nieidealne ciała.’’ – komentuje Katarzyna Pastwa, założycielka brandu.
Projekty: Oh!Zuza to sezonowe kolekcje powstające w duchu slow fashion. Pracują nad nimi artyści z łódzkiej ASP. Wykorzystywane tkaniny są sprowadzane z Włoch, Francji i Niemiec oraz z zaufanych polskich dziewiarni. Projekty Oh!Zuza są estetycznie wykonane, super miękkie w dotyku. Często wyposażone w sensualne koronki, pęki różnobarwnych kwiatów, niekiedy kusząco eksponujące biust, plecy czy nogi.
Dostępność: Oh!Zuza uwodzi kobiety na całym świecie. Wdzięcznie przedostaje się na rynki krajów amerykańskich, australijskich, fińskich czy RPA. Jest dostępna łącznie w 25 państwach.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link