Prianka5 Ubierz si jak 8230 Prianka Chopra

Ubierz się jak… Prianka Chopra!

Priyanka Chopra, indyjska gwiazda, od dzieciństwa olśniewała oszałamiającą urodą co wykorzystali jej rodzice zgłaszając ją w 2000 do konkursu piękności. Młodziutka Priyanka wygrała i została Miss Indii 2000 i Miss World 2000.

Już dwa lata później Priyanka zagrała w filmie, a w 2003 roku zaczęła karierę w Bollywood. Jej kariera rozwinęła się także na amerykańskim rynku dzięki roli w serialu Quantic. Dzięki związkowi z jednym z braci Jonas-Nickiem Prianka zaczęła często gościć na łamach portali i pracy plotkarskiej.

Ślub pary z pewnością przejdzie do historii najbardziej spektakularnych ślubów. Niektórzy mówią, że przepychem przebili nawet ślub księcia Harrego i Meghan Markle, która zresztą prywatnie przyjaźni się z Prianką.

Gwiazda może pochwalić się bardzo kobiecą sylwetką dlatego bardzo chętnie chodzi w sukienkach, które podkreślają jej kształty: biust i talię.

Często wybiera klasyczne rozwiązania jednak od czasu do czasu uzupełnia je modowymi smaczkami.

Prianka1 Ubierz si jak 8230 Prianka Chopra Prianka2 Ubierz si jak 8230 Prianka Chopra Prianka3 Ubierz si jak 8230 Prianka Chopra Prianka4 Ubierz si jak 8230 Prianka Chopra Prianka5 Ubierz si jak 8230 Prianka Chopra

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link