Gwiazdy TVN Style fot MWmedia 23 11 TVN Style na jesie

TVN Style na jesień

Gwiazdy stacji zaprezentowały nową, jesienną ramówkę TVN Style.

Ogromne zainteresowanie wzbudziły znane i stylowe matka z córką – Jolanta Kwaśniewska i Aleksandra Kwaśniewska, które wspólnie poprowadzą nowy program „Matki i córki, czyli rodzinny galimatias„.

Druga nowość to cykl dokumentalny „Bez oporów”, w którym Anna Maruszeczko porusza trudne i kontrowersyjne tematy. Kolejny zmodernizowane „SOS Urody” czyli obecnie – „Uroda na celowniku”, w którym to programie wybrane na podstawie zgłoszeń kobiety z problemami urodowymi poddawane są różnym zabiegom kosmetycznym.

W jesiennej ofercie TVN Style znalazły się też: nowy cykl „Historia polskich filmów kostiumowych”, program „44-czego się boimy”, w którym prezentowane jest wszystko, to czego boją się ludzie. „Miasto kobiet” od tego sezonu wraz z Dorotą Wellman prowadzić będzie Paulina Młynarska.

Będą także kontynuacje takich programów jak „Pani gadżet”, „Kino, kanapa, książki”, „Wiem, co jem” czy „Zawody 24 h”. „Magiel towarzyski” zostanie skrócony do 25 min., bo wypadnie z niego część z wywiadami, a program Jolanty Pieńkowskiej „Druga strona medalu” ma się pojawiać okazjonalnie. W listopadzie na antenę powróci talk-show Magdy Mołek „W roli głównej”.

Jesienią widzowie zobaczą aż 12 nowych formatów zagranicznych, m.in. takie programy jak „Całe życie z wariatami”, „Piękna i bestia”, „Ukryty klient” czy „Heidi i dzieciaki”. Na antenie znajdzie się też kolejna seria programu z udziałem Goka Wana, a także program „Trinny i Susannah ubierają Australię”. Druga polska edycja ich show ma pojawić się w TVN Style w przyszłym roku.

[nggallery id=1859]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link