SUunusualwoman8 Trend na be Propozycje stylizacji modowych

Trend na beż! Propozycje stylizacji modowych

W tym sezonie widoczny jest wyraźnie trend na beż! Zaletą odcieni beżowo-cielistych jest to, że są uniwersalne i dobrze komponują się praktycznie z każdym innym kolorem.

Mogą stanowić kolor przewodni stylizacji, jej bazę lub ograniczyć się tylko do dodatków. Najlepszym towarzyszem kolorów beżowych będą wszelakie odcienie niebieskiego: od błękitu, przez pastelowy, aż po ciemny granat. Stonowane, ale bardzo ciekawe zestawy można uzyskać łącząc beżowy z szarością, pudrowym różem czy bielą.

Odcienie beżowe i cieliste są dobrą bazą do wyeksponowania mocnych i wyrazistych kolorów. Zatem świetnie bedą wyglądały w zestawieniu z czerwonym, pomarańczowym, zielonym, różowym, a nawet żółtym.

Sporo ubrań w modnych odcieniach beżowego jest w najnowszej kolekcji SU unusual woman. Modele z kolekcji SU wiosna 2017 są ponadczasowe, ponieważ są stylowe, kobiece i wysmakowane, a dzięki świetnej jakości materiałom i doskonałemu odszyciu zagoszczą w szafie na wiele sezonów.

Warto więc uzupełnić swoją szafę o ubrania w odcieniach beżowo-cielistych. Zresztą zobaczcie sami jak beżowy łączy się z innymi kolorami!

SUunusualwoman1 Trend na be Propozycje stylizacji modowych SUunusualwoman2 Trend na be Propozycje stylizacji modowych SUunusualwoman3 Trend na be Propozycje stylizacji modowych SUunusualwoman4 Trend na be Propozycje stylizacji modowych SUunusualwoman5 Trend na be Propozycje stylizacji modowych SUunusualwoman6 Trend na be Propozycje stylizacji modowych SUunusualwoman7 Trend na be Propozycje stylizacji modowych SUunusualwoman8 Trend na be Propozycje stylizacji modowych

ModaiJa poleca również:

Copy link