Total White Look

Total White Look – letnia inspiracja na modną stylizację

Total White Look pojawił się już jako jeden z głównych trendów w kolekcjach na poprzedni sezon Wiosna-Lato 2018. Nie dość, że rozkochał w sobie największych projektantów, to nadal świetnie się trzyma.

Nie powinno więc dziwić nikogo, że nie brakuje go na wybiegach u największych, najbardziej topowych marek takich jak Balmain, Acne Studio czy u Ronald’a van der Kemp’a.  Pojawia się zarówno w kolekcjach Prêt-à-porter (Ready-to-Wear) jak i Haute Couture. Śmiało możemy powiedzieć, że Total White Look przeżywa w ostatnich czasach spektakularny renesans.

Total White Look na Instagramie i na czerwonym dywanie

Białe stylizacje ukochały sobie również internetowe it-girls, blogerki modowe, stylistki oraz topowe modelki takie jak Kendall Jenner czy Bella Hadid. W białych kompletach mogliśmy zobaczyć również niejedną gwiazdę filmową czy sławnego artystę. Nie jest to jednak zaskoczeniem, ponieważ stylizacje All White, które najchętniej nosimy latem, sprawdzają się zarówno w wydaniu casual’owym jak i eleganckim. Białe look’i zapewnią nam świetne wystąpienie na niezobowiązującym spotkaniu z przyjaciółmi, a w białym garniturze, na oficjalnym przyjęciu będziemy mogły poczuć się niczym prawdziwa gwiazda, rodem z czerwonego dywanu, na festiwalu w słonecznym Cannes.

Jak ożywić białą stylizację?

Jak śpiewa w jednej ze swoich piosenek Selena Gomez ,,tan skin looks damn good in white”, nośmy nasze białe look’i do skóry lekko muśniętej słońcem. Dodajmy sobie trochę koloru malując usta krwisto czerwoną szminką, która nie dość, że je uwydatni, to na pewno będzie bezbłędnym kolorystycznym akcentem. Nie zapomnijmy dodać złotych kolczyków, z muszelką zamiast diamencika. Poprośmy chłopaka, mamę albo współlokatorkę by na szyi zapiął/zapięła nam złoty medalionik, albo idźmy na całość i niczym Gabrielle’a Chanel zarzućmy sznur sztucznych, tak modnych teraz pereł.

Sieciówki przychodzą z pomocą

To bardzo wygodne, że większość sieciówek i marek w swoim asortymencie przewiduje chociażby jeden White Total Look. Na przykład marka MOLTON, która w składzie swojej najnowszej kolekcji oferuje, równie modnie co białe stylizacje, sukienki we florystyczne wzory, oryginalną jeansową kurtkę z charakterystyczną zdobioną lamówką czy czerwone materiałowe spodnie i marynarkę. Piękne boho sukienki w bieli znajdziecie też w Promod. Natomiast ciekawe kombinezony, idealne na letnie upały oferuje NA-KD.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również