TommyXLewisXH E R 1 Tommy Hilfiger i Lewis Hamilton szykuj niespodziank z H E R

Tommy Hilfiger i Lewis Hamilton szykują niespodziankę z H.E.R.

Po trzech sezonach owocnej współpracy przy kolekcjach TommyXLewis, Tommy Hilfiger i Lewis Hamilton szykują niespodziankę. Do debiutującej na wiosnę 2020 roku czwartej kolekcji zaprosili niespodziewanego gościa: piosenkarką R&B H.E.R.

Kapsułowa kolekcja TommyXLewisXH.E.R wyprodukowana została w 100% z bawełny organicznej. Nowa kolekcja projektanckiego trio jest spokojna, chłodna i kolorowa, z paletą delikatnych neutralnych kolorów, czerni, neonowej zieleni i kultowej czerwieni, bieli i niebieskiego koloru charakterystycznego dla Hilfigera. Znajdziemy w niej wygodne bluzy, spodnie dresowe i koszule z grafikami i napisami, a także logo „H” kierowcy wyścigowego.

„Jestem wdzięczny za możliwości i swobodę, które Tommy i Lewis dali mi przy wcieleniu mojej osobistej wizji i estetyki do kolekcji TommyXLewis”, powiedziała w oświadczeniu H.E.R. „Jesteśmy przekonani, że moda powinna być dla wszystkich. To było niezwykle kreatywne i oparte na współpracy doświadczenie i satysfakcjonujące było to, że mogłam wyrazić siebie na nowo poprzez modę.”

„Dzięki TommyNow nadal przekraczamy granice tego, jak może wyglądać moda na wybiegu, jeśli chodzi o dialog, który wspiera, doświadczenie, które zapewnia i zmiany, które może zainspirować” – dodał Tommy Hilfiger. „Nasza platforma„ Zobacz teraz, Kup teraz ”przekształciła się w scenę, na której artyści mogą wyrazić swoją kreatywność i wartości. Dzięki nieustępliwemu dążeniu H.E.R. do inspirowania nowych pokoleń do bycia autentyczną oraz naszym wspólnym przekonaniem, że moda powinna dać nam siłę do bycia sobą, z radością prezentujemy tę wyjątkową kolekcję kapsułową, zgodną z korzeniami naszej marki ”.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link