Tomasza Ossolińskiego linia

Tomasza Ossolińskiego linia ready-to-wear dostępna od grudnia online

5 grudnia rozpoczął działalność sklep online – www.ossolinski.com, w którym można kupić nową kolekcję zima 2019/2020.

14 listopada odbyło się oficjalne otwarcie nowego atelier Tomasza Ossolińskiego. Tego dnia goście mogli zobaczyć pierwszą kolekcję Ready-to-Wear, wcześniej zaprezentowaną podczas KTW Fashion Week.

Linia ready-to-wear powstała w odpowiedzi na liczne pytania klientów o możliwość zakupu kolekcji prosto z wieszaka. Dlatego, po wielu latach szycia wyłącznie na miarę, Tomasz Ossoliński zdecydował się na przygotowanie pierwszych modeli damskich i męskich na sezon zimowy.

W kolekcji nie mogło zabraknąć garniturów i płaszczy z wysoko-jakościowych wełen. Oprócz flagowego dla projektanta asortymentu pojawiły się sukienki maxi, swetry oraz płaszcze puchowe w interpretacji Tomasza Ossolińskiego.

W kolekcji RTW zostały zachowane najwyższe standardy jakości tkanin i szycia. Wszystkie modele uszyto w Polsce, dzianiny zostały wyprodukowane w tradycyjnych włoskich manufakturach.

Od teraz wielbiciele krawiectwa Tomasza Ossolińskiego, mogą nabyć zaprojektowane przez niego ubrania nie tylko w atelier ale również online na stronie projektanta – www.ossolinski.com.

Rozszerzenie oferty nie oznacza odejścia od podstawowej działalności, czyli szycia na miarę. Ta nadal pozostanie podstawową domeną twórczości Tomasza Ossolińskiego.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również