mikrobiom

tołpa dermo face physio. mikrobiom dla “wrażliwców”

Pytanie: Czym jest mikrobiom?

Istnieje taki rodzaj skóry, który jest podatny na wszelkie zewnętrzne bodźce, jak zmiany temperatur, różnorodne kosmetyki (zachęcamy do umiaru) czy zanieczyszczenie powietrza. Mowa o skórze wrażliwej. I tu ciekawostka – każdy rodzaj skóry – tłusta, mieszana czy sucha – może równocześnie być typem wrażliwym. Zatem ten problem i nas może dotyczyć.

Na powierzchni naszej skóry znajduje się flora bakteryjna zwana mikrobiomem. Stanowi ona naturalną barierę ochronną naszej skóry. Warto o nią zadbać, aby mogła właściwie spełniać swoje zadania. Wiedząc jak istotną rolę pełni powinniśmy ją otoczyć wyjątkową troską. Jak to zrobić?

Odpowiedź: linia dermo face physio. mikrobiom

Dla wszystkich “wrażliwców” stworzono specjalną linię kosmetyków do oczyszczania tołpa dermo face physio. mikrobiom. Jak działają na skórę wrażliwą? Usuwają zanieczyszczenia, nie podrażniając przy tym skóry, wręcz łagodząc podrażnienia, które już istnieją. Dodatkowo wspierają i otaczają szczególną opieką nasz osobisty mikrobiom. Tak, może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale każdy z nas ma inny, ponieważ mikrobiom jest niepowtarzalny niczym linie papilarne.

I co wyjątkowo ważne, kosmetyki dermo physio. mikrobiom redukują utratę wody z naskórka i nie zaburzają naturalnego pH skóry.

To wszystko dzieje się za sprawą znanego Wam już torfu® tołpa, ale także probiotyku Repair Complex CLR™ PF. Te dwa składniki dbają o to, żeby nasze kosmetyki odpowiednio zajęły się wszystkimi potrzebami skóry wrażliwej. Do demakijażu proponujemy physio. mikrobiom łagodny żel micelarny do mycia twarzy i oczu lub płyn micelarny do mycia twarzy i oczu (w zależności od tego, czy preferujemy oczyszczanie z użyciem wody czy bez). Na koniec obowiązkowo pamiętamy o tonizacji. W tej linii proponujemy łagodny tonik-serum 2w1.

W linii znajdziecie też physio. mikrobiom łagodny peeling do stosowania 2-3 razy w tygodniu (najlepiej wieczorem). Skóra będzie dokładnie oczyszczona i przygotowana do dalszej pielęgnacji.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również