Czy moge prosic Pania do tan ca Najwi kszy ywy parkiet z muzyk i tancerzami ju 8 marca przy Nowy wiat 48

Największy żywy parkiet z muzyką i tancerzami już 8 marca przy Nowy Świat 48

Czy mogę prosić Panią do tańca?

Już 8 marca, na warszawskim Nowym Świecie za sprawą DESA BIŻUTERIA będzie można odbyć podróż w czasie. Tego dnia każdą Panią, która wybierze się na spacer Nowym Światem, do tańca zaprosi profesjonalny fordanser i wręczy różę. A to wszystko z okazji Dnia Kobiet. Nowy Świat zmieni się w największy żywy parkiet z muzyką i tancerzami. Akcja „Czy mogę prosić Panią do tańca?” to oryginalna inauguracja projektu „ART.&LIFE”, który stworzyła galeria DESA BIŻUTERIA.

Nowy Świat uniwersalne wartości

Dawny Nowy Świat był najbardziej elegancką ulicą w stolicy. Nie tylko przepiękne pałace i rezydencje decydowały o jej unikalnym charakterze. To, co przyciągało tu nie tylko elity to wyjątkowe miejsca takie jak pierwsze XIX wieczne cukiernie, kinoteatr, a nawet scena rewiowa, czyli całe naręcza unikalnych doświadczeń z obszaru sztuki i kultury. Galeria DESA BIŻUTERIA postanowiła przywrócić klimat tamtych lat oraz odkurzyć zapomniane wartości. ART&LIFE to projekt, którego głównym celem jest przekazywanie, pokazywanie i pielęgnowanie unikalnych tradycji i wartości, które będą wspierać budowę świata przyjaznego dla wszystkich pokoleń.

ART.&LIFE to swego rodzaju kapsuła czasu – mówi Maria Windorbska, właścicielka galerii DESA BIŻUTERIA. Przestrzeń, w której znajdziemy wszystko, co najlepsze z każdej epoki. Tu najlepsze tradycje i największe trendy będą współistnieć ze sobą, tworząc nową jakość życia.

„Czy mogę prosić Panią do tańca?”

W najbliższą niedzielę w Dzień Kobiet 8 marca na Nowym Świecie przy numerze 48 (przy Galerii DESA BIŻUTERIA) profesjonalni fordanserzy będą każdą napotkaną Panią zapraszać do tańca. Walc, Polka, Polonez, Tango każdy z nich będzie można wykonać pod czułym i wprawnym okiem profesjonalistów ze szkoły tańca DANSIN, która została pierwszym z partnerów projektu ART.&LIFE.

Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji starszym Paniom przypomnimy stare dobre czasy, a młodym pokażemy, za czym tęsknią ich Mamy, Ciocie, czy Babcie. A może nawet uda nam się zaszczepić w nich małą tęsknotę za takim doświadczeniem i któregoś dnia wrócą, by zacząć się uczyć? Albo zabiorą na lekcje tańca swoje Przyjaciółki, Mamy czy inne inspirujące kobiety?

Taniec i róża dla każdej Pani

8 marca w Dzień Kobiet (niedziela) zapraszamy wszystkie Panie i Panów na Nowy Świat 48 w godzinach od 12.00 do 16.00. Każda odważna Pani zostanie za swoją inicjatywę obdarowana różą. Organizatorzy przygotowali 480 róż i wiele niespodzianek.

Więcej informacji:

www.desabizuteria.pl

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link