Gabriella

Sztuka noszenia rajstop od Gabriella

Kolekcja Wiosna-Lato 2017 od marki Gabriella składa się z dwóch linii – pierwsza, dla kobiet, które lubią się wyróżniać i bawić modą, druga – bardziej stonowana, dla tych ceniących ponadczasową klasykę.

            ASP Collection to wzory przygotowane we współpracy ze studentami Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Kolekcja ta, jak cała sztuka nowoczesna, charakteryzuje się przeniesieniem awangardy i abstrakcji do codzienności. Dzięki temu każda kobieta, może pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji, wzbogacając swe stylizacje o fantazyjne wzornictwo z przymrużeniem oka. Młodzi artyści zaprezentowali swoje nowatorskie podejście do designu rajstop w ramach konkursu projektowego organizowanego przez Gabriella. Za swe niezwykłe pomysły wyróżnionych zostało wiele uczestników, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Główną nagrodę otrzymała Jolanta Szkutnik, której projekty zostały zrealizowane w ramach kolekcji.

 „Kobieta, dla której projektowałam jest aktywna i dynamiczna. Nie boi się robić czy nosić tego, na co ma ochotę. Z chęcią łączy desenie, miesza style. Wzór na rajstopach to dla niej kolejny sposób na wyeksponowanie swojej niecodziennej osobowości.” – tak sama autorka mówi o konkursowych projektach.

 Fashion and Calze Collection to kolekcja nawiązująca do nieśmiertelnej klasyki. W modzie od dawna obserwuje się powroty minionych dekada. Gabriella, wychodząc naprzeciw kobiecym potrzebom, również wraca do najmodniejszych i najbardziej sprawdzonych trendów z lat 90 i 2000, które obecnie dominują na rynku modowym. Choć zainspirowane tamtymi czasami, zostały unowocześnione i dopasowane do wymagań współczesnych kobiet.

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również