Szczoteczki soniczne Szczoteczki soniczne do twarzy dlaczego s najcz ciej wybierane

Szczoteczki soniczne do twarzy – dlaczego są najczęściej wybierane?

Szczoteczki soniczne do twarzy okrzyknięto rewolucyjnym urządzeniem, jeśli chodzi o proces oczyszczania cery. Stało się tak dlatego, że efekty zabiegu są nieporównywalnie lepsze od tych, które można uzyskać, używając do mycia twarzy tylko rąk czy szczoteczki bez napędu elektrycznego.

1.      Główne zalety.

2.      Jak działają?

3.      Szczoteczki do twarzy Foreo – według potrzeb.

Dobrze oczyszczona skóra to podstawa jej prawidłowej pielęgnacji, niezależnie od typu cery. To skóra w dobrej kondycji, pełna blasku i bez zaskórników oraz nadmiaru sebum. Prawidłowe oczyszczenie ma także wpływ na to, jak ona odpoczywa oraz na wchłanianie się różnych kosmetyków, a tym samym – na efekty ich działania.

Główne zalety

Dzięki temu, że są one napędzane elektrycznie, to działają skuteczniej. Duża częstotliwość ruchów oscylacyjnych wpływa na dokładność oczyszczania twarzy – lepiej zmywane są resztki makijażu, a pory bardzo głęboko oczyszczane. Pulsacja w szczoteczkach sonicznych to także masaż twarzy – skóra staje się bardziej ukrwiona (co opóźnia efekty starzenia), a dzięki temu nie jest ziemista i zmęczona. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że kosmetyk używany do oczyszczenia twarzy jest lepiej rozprowadzany i lepiej wnika w skórę (tym samym potrzebna jest mniejsza jego ilość). Można więc się pokusić o twierdzenie, że poza walorami kosmetycznymi i pielęgnacyjnymi, szczoteczki soniczne do twarzy mają także walory… ekonomiczne. 

Jak działają?

Jedną z firm produkujących skuteczne szczoteczki jest szwedzka marka Foreo. Jej urządzenia do pielęgnacji twarzy są sprzedawane na całym świecie, a swoją popularność zawdzięczają nowoczesnej technologii oraz niezwykle przemyślanej konstrukcji. Na czym więc dokładnie polega działanie szczoteczek sonicznych Foreo? Poza opisaną wcześniej skutecznością technologii sonicznej (polegającej na wytwarzaniu pulsacji przez małe silniczki) duży wpływ na znakomite efekty działania tego urządzenia Foreo ma jego budowa. Medyczny silikon (zapewniający odpowiednią higienę) jest uformowany w specjalnie zaprojektowane wypustki, których zadaniem jest dokładne oczyszczenie porów oraz dotarcie do wszystkich zakamarków twarzy, by także z nich usunąć martwy naskórek czy resztki makijażu. Charakterystyczny kształt nie tylko wypustek, ale i całej szczoteczki do twarzy Foreo to wygoda stosowania. Nie należy zapominać także o tym, że urządzenia są wodoodporne, a ich elementy nie są wymienne, co oznacza, że nie trzeba co jakiś czas inwestować w nowe części.

Szczoteczki do twarzy Foreo – według potrzeb

Dużą ich zaletą jest to, że sprawdzą się przy pielęgnowaniu każdego typu cery (co nie jest normą wśród tego typu urządzeń innych producentów): wrażliwej, tłustej, normalnej czy mieszanej. Poszczególne modele szczoteczek Foreo różnią się od siebie liczbą wypustek, stopniem ich miękkości oraz intensywnością wibracji czy też liczbą trybów szybkości. Jeśli dorzucimy do tego fakt, że producent zadbał o różne wielkości szczoteczek sonicznych do twarzy, tak by można je było bez problemu schować do torebki czy nawet do kieszeni, to mamy obraz produktu, który uwzględnia potrzeby różnych kobiet.

Szczoteczki soniczne Foreo oraz inne produkty tej firmy do pielęgnacji cery dostępne w Polsce https://www.empik.com/empikultura/szczoteczki-soniczne-aplikatory-maseczek-masazery-czyli-jak-marka-foreo-podbila-swiat-pielegnacj,109802,a to oferta, której warto się przyjrzeć dokładniej.

Artykuł Partnera

ModaiJa poleca również:

Copy link