Klorane Mango zestaw Nowo Szampon na bazie Mas a Mangowego

Nowość: Szampon na bazie Masła Mangowego

Szampon na bazie masła mangowego otula i odżywia włosy suche, jednocześnie nie obciążając ich i chroniąc włókna włosów. Odżywione i objęte wyjątkową ochroną przed przesuszeniem, włosy odzyskują elastyczność, miękkość i blask.

Sposób użycia: Wystarczy jednokrotnie umyć włosy. Spłukać. Produkt przebadany dermatologicznie. Bez parabenów.

Bogaty, apetyczny szampon, który odżywia włosy, nie obciążając ich.

Cena: 31,90 zł / 200 ml

Dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

W KLORANE wierzymy, że każdy z naszych produktów powinien Ci pomóc dbać o siebie, jednocześnie dbając o naturę. To podejście jest sumowane przez nasz hashtag #FEELGOODACTGOOD: miej czyste włosy oszczędzając wodę, odżywiaj skórę, pomagając jednocześnie zachować Amazonię …

ANNE-LAURE NGUYEN HUY LAI KLORANE DIRECTOR

Opakowania KLORANE są w 50% z plastiku z recyklingu. Fundacja Klorane działa na rzecz przyrody:

Świeża woda „BLUE Gold” to tylko 3% zasobów naszej Planety. Fundacja pomaga w ponownym zalesianiu, w celu zapobiegania wysuszania lądów

  • Fundacja posadziła 70 000 drzew do budowy Great Green Wall, ogromny pas zieleni, ze wschodu na zachód, z Dakaru do Dżibuti, o szer.15 km.

  • Finansowanie nauki i letni uniwersytet medyczny w Senegalu, kraju zaangażowanym do tego programu i pionier w zakładaniu plantacji – powrót do 2008 roku w obszarze zalesień.

  • Finansowanie doktoratów i edukacja ludności lokalnej – dotyczących drzew daktylowych na pustyni: ludzie, środowisko i zdrowie.

  • GREEN LUNG – BIORÓŻNORODNOŚĆ We współpracy z Instituto Beraca, lokalną organizacją działającą na rzecz ochrony bioróżnorodność w Brazylii, KLORANE BOTANICAL FOUNDATION opracowuje szereg projektów:

  • WSPARCIE DLA SIEWU 3000 ROŚLIN CUPUAÇU WRAZ Z INNYMI GATUNKAMI ROŚLIN. Oprócz zalesiania ziemie zdegradowane przez wylesianie, zwierzęta gospodarskie i monokulturę, wykorzystujące agroleśnictwo praktyki w rolnictwie umożliwiają różne drzewa i rośliny, które się uzupełniają do siebie, aby rosnąć razem.

  • PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI WŚRÓD SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH O LESIE. Zwłaszcza dzieci, od których zależy przyszłość. Na porządku dziennym: prezentacje w szkołach razem z nauczycielami, aby wyjaśnić korzyści natury i przekazać wiedzę przodków nowym pokoleniom. Z socjologiem z Uniwersytetu Federalnego z Pará w Belém, Fundacja Botaniczna Klorane prowadzi działania mające przekonać miejscową ludność do bioróżnorodności

Szampon na bazie Masla Mangowego Klorane Nowo Szampon na bazie Mas a Mangowego

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link