Święta

Święta we włoskim stylu

Świąteczne spotkanie w gronie najbliższych to wyjątkowa okazja, która wymaga niepowtarzalnej oprawy, również w postaci naszej stylizacji. W poszukiwaniu modowych inspiracji na grudniowe uroczystości proponujemy podróż do jednej z europejskich stolic mody. Inspirując się najważniejszymi kolekcjami sezonu takich domów mody jak Valentino, Moschino oraz Dolce & Gabbana, stworzyliśmy trzy iście włoskie stylizacje, w których barokowy przepych przeplata się z nieśmiertelną klasyką oraz topowymi trendami na jesień-zimę 2013.

Uczennica od Valentino
Pierwsza propozycja to nawiązanie do klasycznego połączenia czerni i białych dodatków. W tej stylizacji połączyliśmy monochromatyczną sukienkę mini o prostej formie z białym kołnierzykiem ozdobionym haftem Richelieu. Cały ten zestaw uzupełniony butami typu oxford, czarną opaską oraz kryjącymi, gładkimi rajstopami EGEO tworzy niezapomniany look uczennicy z pokazu Valentino.

Valentino_look

Krata od Moschino
Kolejna stylizacja z zimowego pokazu Moschino to połączenie świątecznych barw takich jak czerwień i biel oraz jednego z najgorętszych trendów tego sezonu, czyli kraty. Biała koszula z wystającą krawatką uspokaja wyrazisty wzór na sukience i dodaje całej stylizacji eleganckiego i odświętnego charakteru. Dodatki w postaci zimowych skarpetek EGEO oraz masywnych, złotych kolczyków doskonale wpisują się w styl Moschino.

moschino_look

Barok i koronki od Dolce & Gabbana
Ostatnia propozycja jest inspirowana jedną z najbardziej wyrazistych kolekcji sezonu duetu Dolce & Gabbana. Koronkowa, przylegająca do ciała sukienka w tej stylizacji została połączona z cielistymi szpilkami na platformie oraz ozdobną czerwoną torebką i przyciągającymi wzrok kolczykami. Przy wyborze dopasowanych krojów warto pamiętać o modelującej bieliźnie, w tej stylizacji wykorzystaliśmy zmniejszające obwód pasa, bioder i brzucha rajstopy Extrima Bodyshape.

d&g_look

Więcej na http://egeopolska.com.pl

Podziel się wiadomością:

Polecamy również