IsaDora

Świąteczny wieczór piękna z marką IsaDora

W kameralnych wnętrzach warszawskiego showroomu Pomada Fashion Office odbył się świąteczny wieczór piękna z marką IsaDora. W evencie udział wzięli zarówno przedstawiciele mediów, styliści, jak i celebryci.

IsaDora to szwedzka marka kosmetyków do makijażu, która powstała w 1983 roku w Malmo, w Szwecji. Stworzona została z myślą o kobietach w różnym wieku, które cenią wysoką jakość produktów oraz chcą podążać za najnowszymi trendami.

Główną atrakcją świątecznego wieczoru był autorski wernisaż fotografii „beauty”, znanych aktorek i modelek w niecodziennych makijażach IsaDora w obiektywie Patrycji Sołtan, absolwentki Wydziału Fotografii ASP w Poznaniu. Ekipa pracująca przy projekcie składała się z Moniki Ryczkowskiej – retouch, Piotra Kałuży, makijażysty IsaDory – make-up, Eweliny oraz Franka Miłek z salonu Miłek design – fryzury.

Podczas spotkania goście zapoznali się również z najnowszą, świąteczno-sylwestrową kolekcją marki – „Shine & Bright”, w dwóch odsłonach kolorystycznych. Dodatkowo mogli również zasięgnąć porady głównego wizażysty IsaDora na Polskę – Piotra Kałuży, który przedstawił im najważniejsze trendy na nadchodzący sezon.

[nggallery id=5268]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również