Designer X 2019 Instagram 17 wi teczne spotkanie biznesowe jak stylizacj wybra

Świąteczne spotkanie biznesowe – jaką stylizację wybrać?

Grudzień to czas nie tylko kupowania prezentów i przygotowywania wigilijnego menu, ale i świątecznych spotkań biznesowych oraz imprez firmowych. Designer Outlet Warszawa podpowiada, jaki ubiór będzie odpowiedni na tę okazję oraz w jaki sposób przemycić świąteczny klimat do biznesowych stylizacji.

Welurowa sukienka, krawat z reniferem – nuta szaleństwa na imprezie firmowej

O świątecznych imprezach firmowych krążą legendy. Co prawda rzeczywistość często nie ma za wiele wspólnego z filmowymi produkcjami, ale na pewno jest to dobra okazja, żeby pokazać się współpracownikom w nieco innym wydaniu. Obowiązujący na co dzień dress code może sprawiać, że nie jesteśmy w stanie w pełni pokazać naszego charakteru czy nuty szaleństwa. Dlatego też podczas tego typu imprez możemy spotkać cichego dotychczas księgowego w krawacie z bałwanem czy panią prezes w stroju Mikołaja.

Odrobina szaleństwa oczywiście nikomu nie zaszkodzi, ale pamiętajmy o umiarze. Jeśli chcemy w tym dniu wyglądać odpowiednio do okazji, to panie powinny postawić np. na welurową sukienkę czy marynarkę z cekinowymi akcentami. Mężczyźni mogą wybrać tweedową kamizelkę i muchę. Jeśli chodzi o kolory, to oczywiście dobrze sprawdzi się klasyczna czerń, ale i kojarząca się ze świętami czerwień czy zieleń. Odważniejsze osoby mogą postawić np. na złoto. Te stylizacje nie muszą oznaczać dużego wydatku. W naszym centrum znajdziemy spory wybór odzieży na tę okazję, np. w salonach Guess, Liu Jo, Mango, Only, Solar, Trussardi czy Vistula codziennie w cenach o co najmniej 30% niższych niż w sklepach regularnych – mówi Agnieszka Kuś, Marketing Manager Designer Outlet Warszawa.

Spotkania biznesowe z klientami i kontrahentami

Koniec roku to czas podsumowań, w związku z tym w grudniu spotykamy się z klientami czy kontrahentami, aby omówić uzyskane rezultaty i zaplanować działania na kolejny rok. Są to spotkania typowo służbowe, dlatego w tym przypadku najbezpieczniej jest pozostać przy stylu formalnym lub smart casual. Miłym, świątecznym akcentem może być jednak podarowanie partnerom biznesowym upominku w podziękowaniu za cały rok współpracy.

Taki upominek powinien być dopasowany do branży, jaką reprezentujemy lub jakiej przedstawicielem jest obdarowywana osoba. Przy jego wyborze miejmy także na uwadze relacje łączące nas z klientem i stopień ich zażyłości. Możemy podarować długopis lub pióro, które są bardzo formalnymi prezentami, ale i apaszkę, spinki do mankietów, biżuterię czy portfel. Pomysłów na prezent warto szukać np. w salonach Apart, Ochnik, Pandora, Swiss czy W. Kruk, które w naszym centrum można znaleźć w formule outletowej – dodaje Agnieszka Kuś.

Wybierając stylizacje na grudniowe spotkania, miejmy na uwadze stopień ich formalności. Możemy „przemycać” świąteczne akcenty, ale bezpieczniej jest stawiać na dodatki – np. w postaci biżuterii czy muchy, a strój elfa zostawmy na spotkania z przyjaciółmi.

Designer X 2019 Instagram 4 wi teczne spotkanie biznesowe jak stylizacj wybra Designer X 2019 Instagram 9 wi teczne spotkanie biznesowe jak stylizacj wybra Designer X 2019 Instagram 16 wi teczne spotkanie biznesowe jak stylizacj wybra Designer X 2019 Instagram 17 wi teczne spotkanie biznesowe jak stylizacj wybra

ModaiJa poleca również:

Copy link