Ankieta logo 1 wi teczna ankieta z nagrodami

Świąteczna ankieta z nagrodami!

Kochane Użytkowniczki, kochani Użytkownicy! Jak wiadomo, kto nie idzie do przodu, ten nie stoi w miejscu tylko się cofa. My też chcielibyśmy się rozwijać, ale nie dla siebie samych czy dla oklasków – ale dla Was!

Dlatego też, będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej – naprawdę krótkiej! – ankiety, która pozwoli nam udoskonalić serwis Moda i Ja tak, by jeszcze lepiej dopasować go do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Wszystkie Wasze sugestie i uwagi weźmiemy sobie do serca, a najczęściej powtarzające – w miarę sił i możliwości postaramy się zrealizować.

Dodatkowo, mamy jeszcze jedną, chyba miłą niespodziankę.

W podziękowaniu za Wasz cenny czas, wśród osób które wypełnią ankietę i podadzą swoje dane osobowe zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe – m.in. książki, kosmetyki i gadżety reklamowe – ufundowane przez nasze Wydawnictwo. Oczywiście, podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyrażenia zgody w ankiecie.

Ankietę można wypełniać do 31. stycznia 2011 roku (po tej dacie zostanie wyłączona). Wśród osób, które wypełnią ankietę oraz wyrażą zgodę na podanie swoich danych osobowych rozlosujemy 3 nagrody. Laureaci nagród zostaną powiadomieni mailowo, ich nazwiska znajdziecie również w tym miejscu, po 15.02.2011 r.

Odpowiadajcie… szczerze! Wasze odpowiedzi naprawdę nie mają wpływu na losowanie nagród 😉

Ankietę wypełnisz w tym miejscu (nie opuszczając serwisu)

Serdecznie dziękujemy za wszystkie Wasze oddane głosy i opinie. Na pewno będą pomocne w rozwijaniu serwisu tak, by lepiej dopasować go do Waszych potrzeb (część proponowanych przez Was zmian już wprowadziliśmy, jak zapewne zauważyliście).

Wśród osób, które podały swoje dane rozlosowaliśmy 3 nagrody. Otrzymują je:
Dominika Krajewska
z Opola – zestaw kosmetyków
Alina Kwiecińska z Warszawy – książka o tematyce kobiecej
Joanna Długosz z Krakowa – zestaw firmowych gadżetów modowych.

Gratulujemy, nagrody już do Was ślemy pocztą.

Uwaga, niespodzianka: niektórym osobom zaproponowaliśmy stałą współpracę i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczycie jej owoce na łamach serwisu!

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link