Świat się kręci

Świat się kręci – wideo

Pod nazwą „Świat się kręci” kryje się tytuł premierowego albumu rapera, gRymasa. To świat pełen emocji, wiary i siły. Przede wszystkim jednak to podróż po obszarach muzycznej świadomości.

Krążek zawiera liczbę 13 utworów, która nie jest tu przypadkowa. Dziewiąta pozycja – „Nie mam czasu” jest utworem promocyjnym albumu. Do tego właśnie utworu powstał również pierwszy klip, zrealizowany przez Sensi&.

Całość porusza tematykę zmian, zdobytych doświadczeń. Na płycie nie brak niebanalnych, przemyślanych tekstów. Brzmienie oscyluje między specjalnie skomponowanymi partiami muzycznymi, a pociętymi samplami. Uzupełnieniem całości są starannie dobrane cuty i skrecze przez Dj’a In-Doora.

Album powstał w zaledwie 3 miesiące. Nad produkcją materiału czuwali doświadczeni i cenieni przez środowisko hip – hopowe producenci, wśród nich m.in. : Dj Eprom, Poszwixxx, Bob Air, Holosonix, Max. Za etap końcowy produkcji odpowiedzialny jest jeden z prekursorów turntablismu w Polsce – Dj Deszczu Strugi/Otrabarwa Studio. O oprawę graficzną zadbał Andrew Tomaszuk, laureat Diamentowej Płyty za udział w projekcie Donatana „Równonoc”.

Album dostępny na www.burdabrand.pl

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również