Swatch kolekcja

Silny przekaz i zabawny design: Swatch przedstawia kolekcję Wiosna-lato 2019

W świecie zegarków Swatch to marka wyjątkowa. Szwajcarska firma od 1983 roku tworzy kolekcje zgodne z aktualnymi trendami, jak i limitowane, kolekcjonerskie zegarki we współpracy z osobistościami ze świata mody, sztuki i sportu.

Prezentacja kolekcji zegarków marki Swatch na wiosnę i lato 2019 odbyła się w jasnym, przestronnym wnętrzu galerii Dawida Radziszewskiego. Aby ułatwić klientom odnalezienie się w bogatej ofercie marki, cała kolekcja podzielona została na trzy linie stylistyczne.

Ciągły ruch to motto zegarków Transformation, które łączą całe spektrum kolorów z kształtami i wzorami. Ta barwa linia zabiera użytkowników do świata iluzji optycznej i prostoty przezroczystego designu. Nowe szkło polaryzacyjne, pokryte półprzezroczystą powłoką lustrzaną, tworzy pastelowe odcienie podczas kontaktu ze światłem. Przekaz jest jasny – wyobraźnia nie ma granic!

Listen to Me przypomina z kolei wędrówkę przez miejską dżunglę pełną przygód. Zegarek, który służy jako płótno, na którym każdy może zaprezentować swój talent, emanuje siłą i pewnością siebie, nie zapominając, że autoekspresja jest impulsem do wprowadzenia prawdziwej zmiany. Tak właśnie wygląda hołd dla sztuki ulicy i pop-artu!

Odkryj owocowe szaleństwo! Energy Boost rozbudza apetyt na przygodę pełną metalicznych kolorów i wyrazistych kontrastów, które zadbają o pozytywne wibracje. Świeżo wyciśnięte soki i smoothies to coś więcej niż tylko zdrowy styl życia – one są po prostu pyszne! Ta smacznie wyglądająca linia wzmacnia witalność i dodaje energii na nadchodzące lato.

Kolekcje Transfromation oraz Listen to me są już dostępne w sprzedaży. Kolekcja Energy Boost wejdzie do sprzedaży pod koniec kwietnia.

Wybrane modele z poszczególnych kolekcji na zdjęciach poniżej.

KOLEKCJA Transformation

KOLEKCJA Listen to Me

KOLEKCJA Energy Boost

Podziel się wiadomością:

Polecamy również