Katarzyna Łęcka

Po sukcesie w Nowym Jorku, Katarzyna Łęcka podbija Paryż

Sukces polskiej projektantki podczas nowojorskiego Tygodnia Mody to pierwszy z dwóch przystanków w czasie prezentacji kolekcji „Time Machine”, polskiej, młodej projektantki Katarzyny Łęckiej. Między 28 lutego a 3 marca obejrzeć będzie ją można w muzeum Luwr podczas Paryskiego Tygodnia Mody.

Ma za sobą już pokaz w ramach tegorocznego New York Fashion Week, na którym zauważona została wśród światowej sławy stylistów i projektantów. Jej kolekcja „Time Machine” zaprezentowana została w blasku fleszy przed ponad 500 osobową publicznością, która nagrodziła ja owacjami.

Nowy York kusi każdego projektanta. Nie wahałam się z pozytywną odpowiedzią na zaproszenie i zdecydowałam, że właśnie na NYFW pokażę po raz pierwszy kolekcję na jesień-zimę przyszłego roku – mówi Katarzyna Łęcka – W Nowym Yorku się udało! Teraz liczę, że moje propozycje trafią także w wymagające gusta paryskiej publiczności – dodaje z uśmiechem projektantka.

Od 28 lutego do 3 marca kolekcja „Time Machine” prezentowana będzie w Muzeum Luwr podczas Paryskiego Tygodnia Mody. To wyjątkowa okazja do pokazania oryginalnych i wyjątkowych projektów utalentowanej Polki. Na spotkania z właścicielką marek L.Catherine London i L.Catherine Florence poumawiani są już dziennikarze, styliści i zainteresowani kupujący.

„Time Machine” to wzór printu, który powstał przy współpracy z polskim grafikiem Radkiem Kaszyńskim. Jest to swoista podróż w czasie ponieważ odzwierciedla Londyn lat dwudziestych. W kolekcji nie zabrakło także polskich akcentów, zwłaszcza motywu wyjątkowej, złotej, polskiej jesieni. Ta kolekcja odzwierciedla również architekturę i klimat Florencji, w której mieszka projektantka. Brązy, ciepłe kolory to właśnie serce Toskanii, natomiast użyty szary to monumentalny Londyn.

5

catherine final walk 1

final walk

Podziel się wiadomością:

Polecamy również