2 9 Stylizacje na Wigili Zobacz nasze propozycje

Stylizacje na Wigilię! Zobacz nasze propozycje!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc czas pomyśleć o stylizacji na Wigilię. Z wyborem prezentów i dekorowaniem choinki nie miałaś problemu, ale z wybraniem jednej stylizacji już tak? Zobacz nasze propozycje i wybierz tę idealną dla Ciebie.

Delikatna, rozkloszowana sukienka z lekką, metaliczną nitką sprawi, że będziesz błyszczała w blasku choinkowych światełek niczym pierwsza gwiazdka. Prosty krój sukienki w połączeniu z eleganckimi, klasycznymi dodatkami stworzy look, w którym będziesz czuła się wyjątkowo.

1 9 Stylizacje na Wigili Zobacz nasze propozycje

Jeśli lubisz błyszczeć, to zdecydowanem hitem, na który powinnaś postawić są odcienie złota, w różnych odsłonach oraz eco skóra. Taki miks stworzy ostry, wyrazisty nieco rockowy look, ale dalej z zachowaniem świątecznego blasku.

2 9 Stylizacje na Wigili Zobacz nasze propozycje

Gdyby dwie powyższe stylizacje okazały się zbyt odważne, mamy dla Ciebie coś jeszcze. Eco skóra, ale tym razem w połączeniu z grzeczną, choć nieoczywistą koszulą, w modnym w tym sezonie kolorze – butelkowej zieleni. Do tego czerwone dodatki i stylizacja na Wigilię gotowa. A jeśli szukasz pomysłów na prezent, znajdziesz je na www.laredoute.pl

3 9 Stylizacje na Wigili Zobacz nasze propozycje

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link