1 Styled by Jessica Mercedes ponownie w Top Secret

Styled by Jessica Mercedes ponownie w Top Secret

Jessica Mercedes, uznawana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerek po raz drugi promuje wybrane ubrania i dodatki Top Secret.

W ramach projektu Jessica starannie wybrała, odpowiadające jej stylowi, produkty z kolekcji Top Secret. Oznaczone styled by Jessica Mercedes, są dostępne zarówno w sklepach Top Secret jak i online. Sukcesywnie pojawią się jeszcze w dwóch odsłonach tegorocznej jesiennej współpracy.

Linia wpisuje się w światowe trendy. Jej pierwsza część, głównie dzianinowa, inspirowana jest naturą i utrzymana w spójnej, spokojnej i jasnej kolorystyce. Kolekcja złożona jest przede wszystkim z oversizowych otulających ciepłych swetrów. Uzupełnieniem są elementy klasyki ( krata, płaszcze ), modnego boho ( lekkie sukienki z nadrukami w kwitowy wzór, printowane spódniczki).

Zdjęcia z klimatycznej sesji promują tę nowoczesna, a jednocześnie bardzo romantyczną kolekcję, bardzo w stylu blogerki.

Kontynuacja współpracy Top Secret z jedną z najbardziej znanych polskich blogerek – Jessicą Mercedes nastąpi w kolejnych kilku tygodniach.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link