Lily3 Styl gwiazdy Lily Collins

Styl gwiazdy: Lily Collins

Lily Collins to amerykańska i angielska aktorka filmowa i telewizyjna, urodzona 18 marca 1989 roku.  Jej tatą jest nie kto inny, a bardzo znany i ceniony w świecie muzycznym Phill Collins.

Lily nigdy nie bazowała na znanym nazwisku, a od debiutu w 2009 zagrała w niemal 20 produkcjach. Jest absolwentką Harvard-Westlake School i studentką dziennikarstwa na University of Southern California. Lily pracowała też jako redaktor dla brytyjskiego magazynu Elle Girl, dla którego tworzyła kolumnę „NY Confidential”.

Aktualnie aktorka ma za sobą bardzo pracowity okres, w trakcie którego zajmowała się promocją dwóch pełnometrażowych produkcji jednocześnie. Swoją premierę miały już dwa obrazy z udziałem aktorki: Podły, okrutny, zły oraz Tolkien.

Trzeba przyznać, że Lily jest bardzo hojnie obdarzona przez naturę: jej uroda jest zniewalająca i nie potrzebuje zbyt wiele żeby wyglądać doskonale.

Czy to w jeansach czy w sukience na czerwonym dywanie: zawsze zachwyca i przykuwa spojrzenia. Nie boi się też zabawy własnym wizerunkiem, a magazyny modowe chętnie zapraszają ją do udziału w sesjach zdjęciowych.

Co sądzicie o stylu Lily Collins?

Lily Collins Lily2 Styl gwiazdy Lily Collins Lily3 Styl gwiazdy Lily Collins Lily4 Styl gwiazdy Lily Collins

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link