Sportowe biustonosze

Dobierając bieliznę sportową kierujemy się przede wszystkim praktycznością i wygodą. Wygląd, fason, zgodność z aktualnymi trendami jest na drugim miejscu. Może i tak było do niedawna. Teraz mamy przed sobą kolekcję biustonoszy sportowych, w których nacisk położono nie tylko na jakość i komfort, ale i właśnie na wygląd.

To nowa linia biustonoszy marki Rigby & Peller Shock Absorber – mocno zabudowanych, lecz przewiewnych,, idealnych do ćwiczeń na sali.

Jak wynika z badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii, 68 procent kobiet ćwiczy regularnie, ale też równo 68 proc. nie używa podczas ćwiczeń specjalnych biustonoszy sportowych. Akurat wtedy, kiedy ich biust najbardziej potrzebuje wsparcia! Tymczasem odpowiednio dobrana bielizna jest w stanie zmiejszyć niepożądany nacisk i ruchy biustu podczas ćwiczeń aż o 78 procent!  Oczywiście, musi to być odpowiednia odzież i odpowiednio – do naszej sylwetki.

Na szczęście, w tym przypadku możemy spać spokojnie. W projektowaniu kolekcji pomagali złota medalistka olimpijska Sally Gunnell, gwiazda tenisa i modelka Anna Kournikova oraz lekkoatleta Jade Johnson, a to chyba dodatkowa gwarancja jakości i niezawodności tych biustonoszy, występujących na dodatek we wszystkich rozmiarach, od 30A do 40H.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również