Sniadanie dla blogerow1 8222 niadanie Bloger w 8221 Warsaw Fashion Weekend 8211 Edycja W oska

„Śniadanie Blogerów” Warsaw Fashion Weekend – Edycja Włoska

W sobotę 23 marca w hotelu H15 Boutique Apartments odbyło się „Śniadanie dla blogerów”. Partnerem głównym wydarzenia została marka AVON Polska oraz wspomniany hotel H15, który udostępnił przepiękne wnętrza i przygotował wyśmienity włoski catering. Natomiast dzięki marce de Angelis goście mogli zakosztować znakomitych win włoskich. Spotkanie poprowadził Łukasz Jakóbiak – twórca internetowego talk show 20m² Łukasza. Patronat nad wydarzeniem objęła jedna z najbardziej znanych i lubianych blogerek – Jessica Mercedes JEMERCED.blogspot.

W spotkaniu uczestniczyło 50 topowych blogerów modowych z całej Polski, którzy jako pierwsi otworzyli wiosenną edycję Warsaw Fashion Weekend. Blogerki i blogerzy zapoznali się z atrakcjami zbliżającego się, jednego z najważniejszych wydarzeń modowych w Polsce. W zaprzyjaźnionym gronie i luźnej atmosferze rozmawialiśmy o trendach na wiosnę. Przy wykorzystaniu zdjęć najnowszej kolekcji Liu Joi AVON stworzyliśmy inspiracje na nadchodzący sezon. Autorzy pięciu najciekawszych zestawień, marka AVON zaprosi na pełną wrażeń wycieczkę do fabryki kosmetyków w Garwolinie. Natomiast dzięki marce Electrolux poznaliśmy „ubranie z duszą”… Blogerzy zostali poproszeni o zabranie na „Śniadanie” jednej wyjątkowej rzeczy, z która wiąże się jakaś ciekawa i niecodzienna historia. Następnie poprosiliśmy, aby opisali ją, a następnie sfotografowali się w ukochanej rzeczy na pamiątkę. Dodatkową atrakcją jaką przygotowaliśmy dla naszych gości jest udział w roli modelek w pokazie Toni&Guy – partnera Warsaw Fashion Weekend.

Tegoroczny Warsaw Fashion Weekend będzie gościł projektantów z Włoch. Odbędą się pokazy: Roberto Fragata, Mauro Gasperi, Francesca Liberatore, Avaro Figlio, Santo Salvatore Spada, Lucia Russo, Liu Jo.

Polską scenę mody reprezentować będą: Viola Śpiechowicz (pokaz połączony z koncertem Natalii Kukulskiej), Natalia Jatoszewska, Natasha Pavluchenko.

Spośród blogerek i blogerów byli m.in.: Fashion Passion, Radzka, Wildfox7, Jessica Mercedes, Fashionable Innovations, Konrad Fado, Charlize-mystery i inni.

Sniadanie dla blogerow wiosna 2013 1

Sniadanie dla blogerow wiosna 2013 2

Sniadanie dla blogerow wiosna 2013 3

Partnerzy „Śniadania Blogerów”: AVON, Electrolux, Liu Jo, Lamode.info, De Angelis, Hotel H15 Boutique Apartments.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link