Slimmer 5 Slimmer 8211 luksusowy eko dizajn

Slimmer – luksusowy eko-dizajn

Slimmer to efekt kreatywności projektantów z Polski i Holandii oraz pasji do eko-dizajnu. Kolekcja minimalistycznych, drewnianych portfeli rozpoczęła przygodę z odkrywaniem rozmaitych materiałów i technik produkcji.

Cienki, nowoczesny portfel, który jest jednocześnie prosty i elegancki stał się znakiem firmowym marki i to właśnie od niego wzięła się nazwa Slimmer. Kolejnym krokiem było rozpoczęcie produkcji unikatowych, drewnianych okularów wykonywanych z najwyższej jakości drewna pochodzącego z Afryki i Azji.
Drewno to materiał, który stał się punktem startowym i inspiracją dla większości produktów. Jako w pełni odnawialny i ekologiczny, daje niemal nieograniczone możliwości twórcze. Bogactwo tekstur i właściwości fizycznych drewna sprawia, że każdy zaprojektowany przez Slimmer przedmiot jest unikatowy i ma inny charakter.

W swoich produktach marka łączy pasję, design i ekologię. Już od samego początku wizja tworzenia wysokiej jakości produktów z użyciem naturalnych materiałów,
leżała u podstaw całego pomysłu.

Kolekcja drewnianych okularów jest sukcesywnie powiększana o nowe modele, ale wszystkie z nich łączy dbałość o detale i o najwyższą jakość. Okulary są niezwykle trwałe i odporne, a każda oprawka jest wypolerowana i pokryta dwuskładnikowym lakierem zabezpieczającym przed działaniem wody i potu.
Na każdej parze znajduje się logo Slimmer oraz hasło THINK natural! na wewnętrznej części. Oprawki wyposażone są w szkła polaryzowane z filtrem UV 400 i spełniają unijne wymagania 89/686/EWG zgodne z normą DIN EN 1836:2005 +A1:2007. Okulary sprzedawane są w zestawie z certyfikatem autentyczności, ręcznie robionym, lnianym pokrowcem i szmatką z mikrofibry. Całość zapakowana jest w oryginalne pudełko z ekotektury. Każda oprawka jest wyrabiana z uważnie wyselekcjonowanego, hebanowego drewna i wykańczana ręcznie. To dzięki temu, okulary zawdzięczają swoją unikatowość i niepowtarzalność tekstur.

slimmer 5 slimmer 1 slimmer 2 slimmer 3 slimmer 4

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link