SOLVERX

Skuteczna walka z suchą skórą SOLVERX

Często w okresie jesienno- zimowym skóra jest szorstka w dotyku a do tego wszystkiego pokryta nieestetycznymi białymi łuskami, które pozostawiają widoczny ślad na czarnych ubraniach Suche łokcie i kolana są sygnałem, że skóra jest odwodniona i niedostatecznie nawilżona.

Można temu skutecznie zapobiec stosując skuteczny zestaw dermokosmetyków Solverx – emulsja do mycia ciała i balsam do ciała z serii Sensitive Skin To właśnie te produkty dzięki zawartości ekstrktów roślinnych z krwawnika i lukrecji oraz kwasu laktobionowego odbudują jej warstwę lipidową, nawilżą i ochronią przed podrażnieniami

Natomiast sucha skóra na twarzy, to skóra odwodniona❓ sucha skóra to również problem dość szybkiego pojawiania się pierwszych zmarszczek.

Dlatego tak bardzo ważne jest skuteczne nawilżanie, w końcu skóra potrzebuje wody tak samo jak My. A dobrze nawilżona znacznie wolniej się starzeje i jest mniej podatna na występowanie zmarszczek✋ A tego pragnie chyba każda kobieta.

Krem do twarzy Solverx z linii to doskonałe wsparcie w walce z suchą skórą. Zawarte w nim naturalne składniki tj. ekstrakt z krwawnika i lukrecji wraz z kwasem laktobionowym, regenerują i skutecznie nawilżają suchą skórę przynosząc jej ulgę i ukojenie

Zobacz również szczegółowe informacje dotyczące:

  1. Emulsji do mycia ciała ciała z serii Sensitive Skin
  2. Balsamu do ciała z serii Sensitive Skin
  3. Krem do twarzy z linii Sensitive Skin
Podziel się wiadomością:

Polecamy również