Satyna na kd Silky Satin od NA KD i masz efekt WOW

Silky Satin od NA-KD i masz efekt WOW!

Satyna to materiał w dużej mierze zarezerwowany na wieczorne wyjścia lub używany w alkowach sypialni. Kojarzy się z szykowanymi kreacjami czy ekskluzywną bielizną. Delikatna, połyskująca, bardzo efektowna.

Dzisiejsza moda daje nieograniczone możliwości stosowania satyny w stylizacjach na różne okazje. Używa się jej do tworzenia wszelkiego rodzaju kreacji od salonów aż po kluby fitness. Pięknie komponuje się z dodatkami, ale trzeba być ostrożnym, bo tkanina sama w sobie przykuwa uwagę. Zatem lepiej jeden, ciekawy dodatek niż kilka.

Satynę docenimy za lekkość, przewiewność i co najważniejsze, zajmuje znacznie mniej miejsca w garderobie! Świetnie sprawdzi się pod marynarką zamiast bawełnianej koszuli tworząc idealny strój do pracy. Będzie przy tym bardziej kobieca i elegancka. Jeśli natomiast masz ochotę na bardziej casualowy strój, załóż satynową bluzkę do jeansów. Drobny szczegół, a jaką robi różnicę!

Kobiety uważają satynę za piękną lecz niepraktyczną. Łatwo się gniecie, widać każdą plamkę, dlatego warto wybierać satynę poliestrową. Wykorzystaj ją w każdej możliwej stylizacji, a zobaczysz, jaki efekt „WOW” zrobi. Odwiedź stronę www.nakd.pl , gdzie znajdziesz wyjątkowe kreacje i ciekawe połączenia w czystym wydaniu „Silky Satin”.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link