CaraTaylor01 RGB SIGNORINA RIBELLE Prezentujemy zapach Salvatore Ferragamo

SIGNORINA RIBELLE. Prezentujemy zapach Salvatore Ferragamo

Nieustanie się zmieniając, linia Signorina pozostaje ponadczasowa: ukazuje siostrzaną więź i sławi różne osobowości kobiet. Każdy kolejny rozdział wzbogaca kolekcję o nowy wyrafinowany zapach ukazujący liczne aspekty współczesnej Signoriny i angażuje wiele różnych kobiecych postaci. Kolekcja sławi więź, jaka łączy kobiety. Przyjaźń kobiet Ferragamo powala im znajdować w swojej społeczności siłę i wsparcie. Flakony wszystkich zapachów zdobi legendarne kokarda Vara w różnych kolorach: różowym, czarnym i fuksji.

KIM JEST SIGNORINA RIBELLE?

Młoda, lecz zdeterminowana, gwałtowna, ale pełna wdzięku, niezależna, a zarazem romantyczna: Signorina Ribelle to paradoks zakorzeniony w realnym życiu współczesnej młodej kobiety – bohaterki, która zainspirowała najnowszy olfaktoryczny rozdział Salvatore Ferragamo.

Ta młoda kobieta prowadzi nieprzerwanie cichą rewolucję, decydując się żyć pełnią życia. Afirmuje swą wyjątkową tożsamość, eksponuje swoje cechy i akceptuje swe niedoskonałości – każdego dnia.

Odkrywa przed światem pozytywną energię, zamienia zwyczajne chwile w niezwykłe wspomnienia, którymi dzieli się z życiowymi partnerami i grupą przyjaciół w mediach społecznościowych.

Wykorzystuje swoją siłę i pewność siebie, aby motywować i podnosić na duchu inne kobiety. Jej determinacja i niezależna postawa wdzięcznie łączą się w świeżą charyzmę, czarującą kobiecość i charakterystyczny włoski styl.

Pijąc kawę lub jeżdżąc Vespą z przyjaciółmi, nasza bohaterka przeciwstawia się rutynie, by odkrywać piękno i radość tego, co ukryte w prostych działaniach. Sprawia, że stają się one niezapomniane i wywiera wrażenie na ludziach, którzy ją otaczają.

Signorina Ribelle to nieustraszona wersja Ciebie.

ZAPACH

Wewnętrzną siłę bohaterki Signorina Ribelle odzwierciedla nieodparty zapach, który sublimuje zwyczajne składniki w zaskakujących kompozycjach. Nuta głowy otwiera się owocową kompozycją mandarynki i czerwonej gruszki, przyprawionych różowym pieprzem. Po chwili zapach eksploduje nutami białych kwiatów połączonych z molekułą ylang ylang, opracowaną specjalnie na potrzeby tej esencji. Z kobiecym sercem kontrastuje elegancja drzewnej bazy z głęboką wonią sandałowca i świeżego piżma. Składniki te wzbogacono zaskakującymi nutami gourmand: włoskich lodów waniliowych i egzotycznego mleka kokosowego.

Rodzina zapachowa Signorina Ribelle: kwiatowo-orientalna drzewna

Nuty głowy: mandarynka, czerwona gruszka, różowy pieprz

Nuty serca: ylang ylang, jaśmin wielkolistny

Nuty głębi: mleko kokosowe, sandałowiec, lody waniliowe

Kreatorka zapachu: Sophie Labbé

FLAKON

Zapach zaprezentowano w charakterystycznym dla marki prostopadłościennym flakonie – tym razem w śmiałej tonacji fuksji. Zdobi go dopasowana kolorystycznie legendarna kokarda Vara z rypsowej wstążki. W nowej postrzępionej wersji uwydatnia zuchwałe oblicze nowej Signoriny.

FORMATY

Signorina Ribelle 30 ml: 261 zł*

Signorina Ribelle 50 ml: 373 zł*

Signorina Ribelle 100 ml: 512 zł*

KAMPANIA REKLAMOWA

Pierwsza kampania reklamowa, wymyślona przez Paula Andrew, dyrektora kreatywnego Salvatore Ferragamo, pozostaje w zgodzie z kalejdoskopem postaci promowanych w kolekcjach mody Domu. Ukazuje grupę utalentowanych przedstawicielek różnych generacji radośnie komunikujących się ze sobą w typowej włoskiej scenerii.

Twarzą Signorina Ribelle jest amerykańska modelka Cara Taylor. Obok niej na zdjęciach i filmie występują: koreańsko-amerykańska modelka i DJ Soo Joo Park i modelka z Dominikany – Hiandra Martinez, które reprezentują inne zapachy linii Signorina: Signorina Eau de Parfum i Signorina Misteriosa. Reżyserem spotu jest Gordon Von Steiner.

Obsada: Cara Taylor, Soo Joo Park i Hiandra Martinez

Sigorina Ribelle dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora i na sephora.pl

Zobacz również: Salvatore Ferragamo na ModaiJa

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link