SHOP LOCAL baner SHOP LOCAL Na imprezie Blue City dla Kobiet

SHOP LOCAL! Na imprezie Blue City dla Kobiet!

SHOP LOCAL! NA IMPREZIE BLUE CITY DLA KOBIET.

Pierwsza edycja targów młodych projektantów SHOP LOCAL! nas zaskoczy. Organizatorzy przewidzieli dużo niespodzianek!

SHOP LOCAL! jest imprezą z cyklu Pop Up Shop i odbędzie się od piątku do niedzieli – 21-23 lutego w przestrzeni C.H. Blue City. Założeniem jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek projektantów, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem. Chcemy promować lokalnych twórców oraz firmy i udowodnić, że w łatwy sposób, a także nie nadwyrężając portfela można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

Ponad 30 wystawców i atrakcje przygotowane przez partnerów imprezy sprawią, że ten weekend będzie wyjątkowy. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach. Podczas tych trzech dni stworzymy unikalne środowisko i nową przestrzeń do kontaktu. Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

Tą datę trzeba zapisać w swoim kalendarzu!

Patronat medialny: ModaiJa

PROJEKTANCI:

PtASZEK, MOZCAU, ALEKSANDRA MARKOWSK, Nubee PolishBrand, HULTAJ POLSKI, reykjavík district, FBK studio MODY,YES TO DRESS by Bożena Karska, REDI, LA COCCO, Buzzy, True You, M’aime, ZOMBIE DASH, Mysaru, BOSHIDO, Bucle, DETOXDESIGN, Keep Fingerprint, My Signature, Tutto per Lei, Pracownia Fio, Stoodio33, Love and Love, DEAR JOHN, MN STYL, POLANKA, Serendipity, O!Kurka, TuTo, Shall We, never ever, COCHIN.

WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

EVENT: https://www.facebook.com/events/1384095535192204/

SHOP-LOCAL-plakat

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link